Lisovací matice Lisovací matice https://i.vimeocdn.com/video/736492760_100x75?r=pad PT0M28S 2018-10-31 https://www.heyman.cz/lisovaci-systemy/lisovaci-matice.html Lisovací matice byly vyvinuty proto, aby bylo možné mechanickým způsobem rychle umístit závitové prvky do kovových plechů a/nebo desek plošných spojů. Lisovací matice se instalují snadno do montážních otvorů, které jsou vyvrtané, vytvořené laserem nebo vyražené a to plynulým pohybem standardního lisu. V průběhu lisovacího procesu do kovového plechu je materiál natlačen do speciální spodní drážky v oblasti dříku. Lisovací matice tak vytvoří jeden nedělitelný celek s nosným materiálem. No Heyman Manufacturing Sro 2021 Heyman Manufacturing Sro

Lisovací matice-nerezová ocel, kalená, do nerezové oceli >0,6

  • pro tloušťky plechu > 0,6 mm
  • vhodné pro použití v nerezové oceli s maximální tvrdostí 90 Rockwell B.

Lisovací matice SMPP se mohou instalovat až o 40% blíže k okraji plechu. Takto lze předcházet vyklenutí plechu a zbytečnému dodatečnému opracování.

 

spacer Article number references
 
Příklady použití
  • Lisovací matice, jako pevný upevňovací bod, v odsavači par
    Odsávač par

    V tomto odsávači par jsou v podpěrách motoru osazeny lisovací maticemi z tvrzené nerezové oceli. Ty poskytují pevný upevňovací bod v tenkém plechu z nerezové oceli a zajišťují spolehlivé a silné spojení motoru ventilátoru v odsavači. Lisovací matice jsou plně automaticky osazeny lisovacím nářadím Pemserter 2000.

  •  
Typ Matice
Závit M2.5, M3, M3.5
Minimální tloušťka desky (mm) 0,64
Maximální tloušťka desky (mm) -
Materiál Kalená nerezová ocel
Maximální tvrdost materiálu Nerezová ocel, 90 Rockwell B
Vhodný pro Nerezovou ocel, Tenké plechy < 0,8 mm, Ochrana závitů pro lakování
Možná Vás zaujme i následující