Bezpečné vedení kabelů s bleskově rychlou montáží

Kabely, které procházejí skrz kryt výrobku, ​​se nesmí snadno porušit. Naše nylonové systémy odlehčení tahu díky odlehčovacím průchodkám zajišťují, že kabel je při upnutí veden bezpečně a úhledně skrz kryt.

Na výběr máte z různých typů ochrany vodičů a odlehčovacích průchodek, včetně systémů odlehčení tahu kabelu, které absorbují vibrace kabelu, jsou vhodné pro předmontáž nebo zůstávají v pouzdře při výměně kabelů. Díky bleskově rychlé montáži ušetříte čas a zajistíte optimální ochranu kabelů.

Již nepoužívané otvory
Naše těsnící záslepky otvorů jsou navrženy tak, aby zapadly do otvoru pouhým tlakem prstu. Nabízejí jednoduché těsnění a jsou ideální z hlediska flexibilní montáže. U nás najdete velký výběr těsnících záslepek otvorů. Patří sem například záslepka s ventilací, která umožňuje propouštění vzduchu a zároveň kondenzuje vodu, takže je vhodná zejména k odvětrávání elektronickách krytů. Máme však také skladem těsnicí záslepky s jednoduchou a rychlou montáží a opětevnou demontáží; pro ne zcela kulaté otvory, nebo záslepky s velkou tolerancí.

Chtěli byste si naše kabelové příslušenství nebo záslepky otvorů vyzkoušet? Objednejte si u nás vzorek zdarma!
Klikněte na požadovaný typ a objednejte si vzorek:

Potřebujete technické poradenství?

Všichni naši odborníci mají technické vzdělání. Rádi vám pomohou, pokud máte nějaké dotazy nebo požadujete nezávaznou technickou radu.

Heyman Kontakt

Služby zákazníkům

+420 533 555 200

info@heyman.cz