Ušetřete 36 % nákladů se správně vybraným nářadím

Při výběru nářadí byste neměli hledět pouze na počáteční náklady. Jsou to právě neviditelné nepřímé náklady, které pak mohou výrazně snížit konečné výrobní náklady. Rádi vám pomůžeme vybrat to správné nářadí a tím snížit vaše výrobní náklady.

Příklad z praxe
Firma CBZ vyrábí modulární bytové jednotky inovativním způsobem. Jednou z používaných výrobních technik je strukturální nýtování. Firma hledala dobré a spolehlivé řešení pro montážní zpracování a nýtování ocelových strukturálních trhacích nýtů průměru 6,4 mm. Společně jsme provedli rozsáhlý test, abychom porovnali standardní nářadí s (dražším) aku nýtovacím nářadím BV4500. Toto akumulátorové nářadí bylo speciálně vyvinuto pro montáž strukturálních trhacích nýtů. Nejprve bylo instalováno 150 000 trhacích nýtů pomocí standardního nářadí, které bylo vybaveno příslušenstvím pro strukturální trhací nýty. Poté bylo pomocí těžšího nýtovacího aku nářadí (BV4500) umístěno 500 000 trhacích nýtů. 

Úspora 36 % s nářadím BV4500
Porovnali jsme investiční náklady a náhradní díly obou nářadí se stejným počtem osazených trhacích nýtů. Výsledek: s BV4500 ušetří firma CBZ 36% na jedno nastavení ve srovnání se standardním nářadím. To je podstatný rozdíl!

Výběr správného nářadí
Je jasné, že se vyplatí, pokud se při výběru nářadí nesoustředíte pouze na počáteční investiční náklady. Pokud zahrnete i skryté náklady, jako jsou montážní náklady, výrobní ztráty v důsledku selhání nářadí a požadovaný servis nářadí, jak můžete vidět ve filozofii špičky ledovce na obrázku níže. Chcete vědět víc o filizofii špičky ledovce? Potom klikněte ZDE>>

 

Potřebujete podrobné informace nebo máte chuť nářadí otestovat? Máme tým technických inženýrů a specialistů na nářadí, kteří vám rádi pomohou posoudit vaši aplikaci. Klikněte níže a objednejte si nezávislé otestování tohoto svělého nářadí.

Potřebujete technické poradenství?

Všichni naši odborníci mají technické vzdělání. Rádi vám pomohou, pokud máte nějaké dotazy nebo požadujete nezávaznou technickou radu.

Heyman Kontakt

Služby zákazníkům

+420 533 555 200

info@heyman.cz