Zákazníkovo využití: vysokovýkonných nýtovacích matic

Společnost FAUN Umwelttechnik GmbH ve spolupráci s firmou Heyman, hledala řešení pro optimalizaci montážního procesu u svých sběrných vozů. Mezi důležité požadavky pro optimalizaci patřili: pevné a těsné spojení vhodné pro těžká břemena, vysoký točivý moment, snadná a bezproblémová montáž a extrémně vysoká únavová odolnost.

vysokovýkonné uzavřený nýtovací matice v praxi

Po různých testech usazení uzavřených nýtovacích matic, byly vybrány uzavřené vysokovýkonné nýtovací matice. Ty v kombinaci s aku nýtovacím nářadím TorqueFox, byly vyhodnoceny jako nejlepší možné řešení. Další výhodou těchto nýtovacích matic je schopnost vyplnit otvor, proto je instalace možná až po lakování.

Následující video ukazuje funkce uzavřených vysokovýkonných nýtovacích matic:

Potřebujete více informací? Kompletní sortiment vysokovýkoných uzavřených nýtovacích matic naleznete zde.

S našim nářadím - 100% spolehlivý proces
Firma FAUN hledala 100% spolehlivý proces. Pro usazení uzavřených nýtovacích matic, použila aku nářadí TorqueFox s perfekní ergonomií a nízkou hmotností. Díky funkci elektronické kontroly procesu akumulátoru TorqueFox, jsou uzavřené nýtové matice vždy správně namontovány, bez ohledu na tloušťku plechu. Absence vzduchových hadic umožňuje bezpečnou, tichou a čistou práci, s větší flexibilitou při výrobě.

Uzavřené vysokovýkonné nýtovací matice můžete jednoduše usadit pomocí jednoho z následujících nářadí: