Zákazníkovo využití nýtovacích matic ve sběrných vozech firmy FAUN Umwelttechnik GmbH

Společnost FAUN Umwelttechnik GmbH ve spolupráci s firmou Heyman, hledala řešení pro optimalizaci montážního procesu u svých sběrných vozů. Mezi důležité požadavky pro optimalizaci patřili: pevné a těsné spojení vhodné pro těžká břemena, vysoký točivý moment, snadná a bezproblémová montáž a extrémně vysoká únavová odolnost.

vysokovýkonné uzavřený nýtovací matice v praxi

Po různých testech usazení uzavřených nýtovacích matic, byly vybrány uzavřené vysokovýkonné nýtovací matice. Ty v kombinaci s aku nýtovacím nářadím TorqueFox, byly vyhodnoceny jako nejlepší možné řešení. Další výhodou těchto nýtovacích matic je schopnost vyplnit otvor, proto je instalace možná až po lakování.

Následující video ukazuje funkce uzavřených vysokovýkonných nýtovacích matic:

uzavřené vysokovýkonné nýtovací matice uzavřené vysokovýkonné nýtovací matice https://i.vimeocdn.com/video/678265309_100x75?r=pad PT1M17S 2018-01-17 https://www.heyman.cz/nytovaci-matice/uzavrene-vysokovykonne-nytovaci-matice-kulate.html -velmi plochá hlava; optimální přizpůsobení na tvar obrobku -Multigrip; velký rozsah svěrné síly -řešení pro aplikace, u kterých je zapotřebí vodotěsné spojení -pro extra odolné utěsnění můžou být vysokovýkonné nýtovací matice dodány s nastříknutým těsněním z PVC pod hlavicí. -uzavřené vysokovýkonné nýtovací matice nabízí také dobré řešení pro EMV a RFI ochranu v elektronických krytech. -bezchybné zanýtování díky aku-nářadí TorqueFox No Heyman Manufacturing Sro 2021 Heyman Manufacturing Sro uzavřené nýtovací matice,nytovaci matice

Potřebujete více informací? Kompletní sortiment vysokovýkoných uzavřených nýtovacích matic naleznete zde.

S našim nářadím - 100% spolehlivý proces
Firma FAUN hledala 100% spolehlivý proces. Pro usazení uzavřených nýtovacích matic, použila aku nářadí TorqueFox s perfekní ergonomií a nízkou hmotností. Díky funkci elektronické kontroly procesu  akumulátoru TorqueFox, jsou uzavřené nýtové matice vždy správně namontovány, bez ohledu na tloušťku plechu. Absence vzduchových hadic umožňuje bezpečnou, tichou a čistou práci, s větší flexibilitou při výrobě.

Uzavřené vysokovýkonné nýtovací matice můžete jednoduše usadit pomocí jednoho z následujících nářadí: