Zákazníkovo využití nýtovacích matic ve sběrných vozech firmy FAUN Umwelttechnik GmbH

Společnost FAUN Umwelttechnik GmbH ve spolupráci s firmou Heyman hledala řešení pro optimalizaci montážního procesu u svých sběrných vozů. Mezi důležité požadavky pro optimalizaci patřili: pevné a těsné spojení vhodné pro těžká břemena, vysoký točivý moment, snadná a bezproblémová montáž a extrémně vysoká únavová odolnost.

vysokovýkonné uzavřený nýtovací matice v praxi

Po různých testech usazení uzavřených nýtovacích matic, byly testovány uzavřené vysokovýkonné nýtovací matice. Ty v kombinaci aku nýtovacím nářadím TorqueFox byly vyhodnoceny jako nejlepší možné řešení. Další výhodou těchto nýtovacích matic je schopnost vyplnit otvor a tudíž je instalace možná až po lakování.

Následující video ukazuje funkce uzavřených vysokovýkonných nýtovacích matic:

uzavřené vysokovýkonné nýtovací matice uzavřené vysokovýkonné nýtovací matice https://i.vimeocdn.com/video/678265309_100x75.jpg?r=pad PT1M17S 2018-01-17 https://www.heyman.cz/nytovaci-matice/uzavrene-vysokovykonne-nytovaci-matice-kulate.html -velmi plochá hlava; optimální přizpůsobení na tvar obrobku -Multigrip; velký rozsah svěrné síly -řešení pro aplikace, u kterých je zapotřebí vodotěsné spojení -pro extra odolné utěsnění můžou být vysokovýkonné nýtovací matice dodány s nastříknutým těsněním z PVC pod hlavicí. -uzavřené vysokovýkonné nýtovací matice nabízí také dobré řešení pro EMV a RFI ochranu v elektronických krytech. -bezchybné zanýtování díky aku-nářadí TorqueFox No Heyman Manufacturing Sro 2018 Heyman Manufacturing Sro nytovaci matice,uzavřené nýtovací matice

Potřebujete více informací? Kompletní sortiment vysokovýkoných uzavřených nýtovacích matic naleznete zde.

S našim nářadím - 100% spolehlivý proces
Firma FAUN hledala 100% spolehlivý proces. Po usazení uzavřené nýtovací matice použila aku nářadí TorqueFox s prfekní ergonomii a nizkou hmotností. Díky funkci elektronické kontroly procesu  akumulátoru TorqueFox jsou uzavřené nýtové matice vždy správně namontovány, bez ohledu na tloušťku plechu. Absence vzduchových hadic umožňuje bezpečnou, tichou a čistou práci s větší flexibilitou při výrobě.

Uzavřené vysokovýkonné nýtovací matice můžete jednoduše usadit jedním z následujících nástrojů: