Jak vytvořit silný závit do kulaté trubky? Česká firma Medirol využila naše vysokovýkonné nýtovací matice.

Závity do trubek jsou běžně vyfrézovány nebo vyvrtány. Bohužel při těchto technikách je pevnost závitu závislá na vlastnostech použitího

materiálu. V kulatých trubkách má dosažení pevného závitu, a ne zbytečně silného (a tudíž drahého) často pouze uspokojivé řešení. Závit často neudrží stav zatížení. 

silny-zavit-v-kulatych-trubkach

Vysokovýkonné nýtovací matice mají pevný závit i v kulatých trubkách
Při aplikaci v kulatých trubkách se těleso vysokovýkonných nýtovacích matic perfektně přizpůsobí vnitřnímu poloměru stěny. Spolu se schopností dokonale vyplnit otvor vznikne mimořádně vysoká odolnost proti protáčení a vytahovací síle. Objevte další přednosti vysokovýkonných nýtovacích matic ve videu níže: 

Vysokovýkonné nýtovací matice Vysokovýkonné nýtovací matice https://i.vimeocdn.com/video/1030470988_100x75.jpg?r=pad PT2M1S 2020-03-24 Vysokovýkonné nýtovací matice se neotáčí díky schopnosti vyplňit montážní otvor a vzhledem k velkému rozsahu svěrné síly stačí jedna nýtová matice pro všechny tloušťky plechu. Se silou řízeným nářadím, můžete matice rychle a bezchybně zanýtovat. Podívejte se na specifikace produktu vysokovýkonných nýtovacích matic kliknutím na následující link: https://www.heyman.cz/nytovaci-matice.html?zvl%C3%A1%C5%A1tn%C3%AD-vlastnosti=358 No Heyman Manufacturing Sro 2021 Heyman Manufacturing Sro nýtovací matice,vysokovýkonné matice

Vysokovýkonné nýtovací matice v praxi

Česká firma Medirol, výrobce zdravotnických transportních prostředků, začala používat vysokovýkonné nýtovací matice namísto navařovacích matic.

Klikněte zde a přečtěte si, jaké výhody to firmě Medirol přineslo >>

Chcete se dozvědět víc? Potom klikněte na přehled našich vysokovýkonných nýtovacích matic>>

Vysokovýkonné nýtovací matice instalujeme pomocí tohoto nýtovacího nářadí: