Efektivní zásuvková zástavba v záchranném voze

Firma AB Technics se specializuje na přestavbu vozidel na záchranná vozidla včetně individuální zástavby se zásuvkami.

Pro vedoucího prodeje pana Hanse Vanaerschota je rozhodující vysoká kvalita: „Používáme pečlivě vybrané, vysoce kvalitní materiály a spolehlivé dodavatele, aby jsme mohli garantovat perfekní provedení“.


Kufr s robustní, rozšiřitelnou platformou

V záchranném vozidle musí být materiál v kufru rychle a snadno přístupný. Čím je přehlednější a přístupnější, tím lépe. Proto je vnitřní zástavba často vybavena výsuvnou plošinou s různými oddíly nebo různýně výsuvnými zásuvkami. Plošina a zásuvky musí být velmi robustní a nesmí se samovolně uzavírat nebo otevírat. Teleskopický výsuv typu 9301 je vhodný až pro maximálním zatížením 227 kg. V kombinaci s rukojetí s vícebodovým zamykáním je možné zásuvku zaaretovat jak v otevřené tak i uzavřené pozici.

Více informací o firmě AB Technics naleznete zde: www.abtechnics.be

Musíme být efektivní a rychle se přizpůsobit potřebám zákazníka
Potřeby zákazníka jsou u každého vozidla odlišné, což znamená, že většina dílů není skladem. Aby byla firma AB Technics vždy schopna nabídnout řešení na míru, vybíráme si jen kvalitní dodavatele, kteří mohou nabídnout nezbytnou technickou a logistickou podporu. Například při výběru teleskopických výsuvů pro zásuvky, které splňují všechny technické specifikace. Při výběru se vyhýbáme speciálním dílům, které jsou vetšinou na objednávku a tím by mohlo dojít k ohrožení načasování. „Technická podpora a servisem, spolu se stálou kvalitou, pro nás mnoho znamená, proto jsme si jako dodavatele vybrali firmu Heyman. Našim zákazníkům tak můžeme nabídnout vždy dokonale přizpůsobitelné a udržitelné řešení.“


Kliknutím na obrázky níže dostanete více informací o produktech, CAD-soubory a videa: