S vysokovýkonnými nýtovacími maticemi nemusíte zahlubovat montážní otvor: VIDEO >>

Plochá montáž pomocí vysokovýkonných nýtovacích matic bez nutnosti zahloubení montážních otvorů: s našimi vysokovýkonnými nýtovacími maticemi je to možné.


Pro usazení standardních nýtovacích matic se zápustnou hlavou musí být montážní otvor zapuštěný. To je nákladná dokončovací operace, protože správná hloubka montážního otvoru je zásadní pro dobré spojení. Video níže ukazuje, že pokud je zahloubení montážního otvoru provedeno příliš hluboké, nýtovací matice se při uvolnění spojení protáčejí. Z těchto důvodů pak mají nýtovací matice často špatnou pověst.

Vysokovýkonné nýtovací matice mají velmi plochou hlavu, takže zapuštění otvoru není nutné!

Plochá hlava nýtovacích matic zajišťuje perfektní spojení součástí, které mají být namontovány. U vysokovýkonných nýtovacích matic není nutný zapuštěný montážní otvor.


Ve videu níže uvádíme všechny výhody tohoto typu spojovacího prvku:

Vysokovýkonné nýtovací matice Vysokovýkonné nýtovací matice https://i.vimeocdn.com/video/1030470988_100x75.jpg?r=pad PT2M1S 2020-03-24 Vysokovýkonné nýtovací matice se neotáčí díky schopnosti vyplňit montážní otvor a vzhledem k velkému rozsahu svěrné síly stačí jedna nýtová matice pro všechny tloušťky plechu. Se silou řízeným nářadím, můžete matice rychle a bezchybně zanýtovat. Podívejte se na specifikace produktu vysokovýkonných nýtovacích matic kliknutím na následující link: https://www.heyman.cz/nytovaci-matice.html?zvl%C3%A1%C5%A1tn%C3%AD-vlastnosti=358 No Heyman Manufacturing Sro 2021 Heyman Manufacturing Sro nýtovací matice,vysokovýkonné matice

Máte zájem o otestování nýtovacího systému na vašem pracovišti?
Klikněte na modré pole níže a vyplňte přihlašovací formulář a my si s vámi rádi domluvíme termín na předváděcí schůzku.