Lze nerezový šroub opět uvolnit? VIDEO >>

Spojení pomocí vysokovýkonných nýtovacích matic z monelu mají dlouhou životnost a jsou odolné vůči korozi. Následující video ukazuje důvod, proč náš zákazník Aebi Schmidt použil vysokovýkonné nýtovací matice z monelu do svých poroduktů-zametacích strojů.

 

Vysokovýkonné nýtovací matice z monelu od firmy Heyman Vysokovýkonné nýtovací matice z monelu od firmy Heyman https://i.vimeocdn.com/video/634934680_100x75?r=pad PT2M16S 2017-05-11 https://www.heyman.cz/vysokovykonne-nytovaci-matice-kulate-monel-nerezova-ocel.html - s nýtovacími maticemi Monel® nedochází k takzvanému "zažrání" nerezové oceli do nerezové oceli neboli "sváření za studena" - nýtovací matice se neprotáčí - nýtovací matice jsou odolné vůči korozi, např. vůči mořské vodě a většině oranických kyselin - vysoká teplotní odolnost - velký rozsah svěrné síly No Heyman Manufacturing Sro 2021 Heyman Manufacturing Sro koroziodolnné spojení,Heyman,Monel,matice z monelu,vysokovýkonné matice,koroziodolnné spojovací prvky,pevnostní matice,nýtování matic,nýtovací matice


Vysokovýkonné nýtovací matice:

Výhody vysokovýkonných nýtovacích matic z monelu:

 

  • odolnost vůči vibracím a vysokému dynamickému zatížení
  • s nýtovacími maticemi z monelu nedochází k takzvanému "zažrání" nerezové oceli do nerezové oceli neboli "sváření za studena"
  • slitina Monel je odolná vůči korozi, např. vůči mořské vodě a většině oranických kyselin
  • velká odolnost proti protáčení a vytahovací síle
  • vysoká tepelná odolnost a velký rozsah svěrné síly