Znáte již náše nejuniverzálnější a nejúspěšnější trhací nýty? Podívejte se na video >>

Trhací nýty M-Lok mohou být perfektní alternativou ke svařování a šroubovým spojům a lze je použít tam, kde je vyžadována extrémní pevnost, bezpečnost a odolnost vůči vibracím. Šetří Váš čas a peníze!

Unikátní vlastnosti trhacího nýtu M-Lok

 • Vhodný pro široké montážní otvory
  Vodotěsný a použitelný do velkých montážních otvorů díky radiální roztažnosti.
 • Multigrip: velký rozsah svěrné síly
  Velký rozsah svěrné síly zjednodušuje logistiku a zabraňuje chybám při nýtování materiálů s rozdílnými tloušťkami.
 • Odolný vůči vibracím
  Díky jedinečné vnitřní 360 ° aretaci trnu poskytuje trhací nýt spojení odolné vůči vibracím.
 • Radiální roztažení
  Těleso nýtu se radikálně roztáhne. Trn nýtu je úplně aretován. Díky tomuto radiálnímu roztažení tělesa nýtů M-Lok je pak konstrukce velmi pevná.
 • Schopnost vyplnit montážní otvor
  Těleso nýtu se radikálně roztáhne a zcela vyplňuje montážní otvor. To má za následek pevné a tvarové spojení a extrémně vysokou únavovou pevnost.
 • Nabízíme v různých průměrech, materiálech a s různými tvary hlav 
  Jsou k dispozici z hliníku, oceli, nerezové oceli a dokonce z vysoce korozivzdorné nerezové oceli 316. Pro lehké konstrukční aplikace nabízíme trhací nýty M-Lok o průměru 4,8 mm, ale i pro velmi těžké spoje máme v nabídce trhací nýty M-Lok o průměru až 13,2 mm.
 • Snadná a rychlá montáž pomocí pneumatického nebo aku nářadí
  M-Lok je ideální alternativou ke svařování nebo pro šroubové matice.
 • Certifikovány
  Trhací nýty M-Lok jsou certifikovány značkou kvality DIBt.

Vzhlédněte všechny výhody trhacího nýtu M-Lok v našem technickém videu:

Trhací nýt, Multigrip, pro velkou zátěž, M-Lok Trhací nýt, Multigrip, pro velkou zátěž, M-Lok https://i.vimeocdn.com/video/524121183_100x75?r=pad PT1M6S 2014-09-25 Odolný vůči korozi díky použití vybraných materiálů Hladké zpracování díky nevystupujícímu trnu Odolnost vůči vibracím díky jedinečné, 360° aretaci zbylého trnu Vodotěsný díky radiální expanzi Snadná a jednoduchá montáž díky kuželovitě tvarovanému trnu. No Heyman Manufacturing Sro 2021 Heyman Manufacturing Sro M-Lok,Multigrip

Nejúspěšnější využitý od našich zákazníků
Hledáme vhodné řešení pro každou výzvu. Díky univerzálnosti trhacího nýtu M-Lok jsme v průběhu let dokázali realizovat mnoho úspěšných řešení a pomohli vyřešit problémy našich zákazníků, včetně těchto 3:


Máte náročnou aplikaci?
Naši techničtí poradci vám rádi pomohou se všemi vašimi dotazy, instalací a otestováním trhacího nýtu M-Lok. Chcete-li je kontaktovat, volejte nebo pošlete e-mail na číslo 533 555 200, info@heyman.cz, nebo si termín poptejte přes kontaktní formulář níže.