Používáte již bezpečné a flexibilní aku nářadí?

Bez technologie stlačeného vzduchu se výrazně sníží hladina hluku na pracovišti a odstraněním hadic se stlačeným vzduchem vytvoříte bezpečné pracovní prostředí pro své zaměstnance.

Pracujte bezpečně, tiše a čistě
Mobilní použití bezdrátového nářadí vám umožní pracovat kdekoli a kdykoli. Práce na malých nebo složitých součástech je také výrazně zjednodušena. To vše zvyšuje flexibilitu vaší výroby. Akumulátorové nářadí díky své jednoduché a spolehlivé aplikaci podporuje i štíhlý výrobní proces při usazování trhacích nýtů a nýtovacích matic. Také ušetříte energii a náklady na údržbu nebo instalaci stlačeného vzduchu. Naše akumulátorové nářadí s technologií lithium-iontových akumulátorů a výkonné střídavé elektromotory nejsou výkonnější než pneumatické nářadí.

Prohlédněte si naši nabídku aku nářadí níže, kliknutím na jednotlivé nářadí se zobrazí podrobnější informace o produktu:

Výběr správné nářadí je zásadní: naši techničtí poradci vám s výběrem rádi pomohou
Výběr správného nářadí je zásadní pro dosažení maximální efektivity vašeho výrobního procesu. Společně probereme vaše individuální požadavky a výzvy vašich procesů a rádi vám poradíme vybrat to nejlepší nářadí pro vaši aplikaci z naší široké nabídky nářadí pro trhací nýty a nýtovací matice.

Rádi vás navštívíme a nářadí vám předvedeme ve vašem výrobním prostředí. Klikněte ZDE a sjednejte si schůzku hned teď! S námi získáte komplexní podporu hned od začátku! Kromě toho nabízíme kvalitní servis nářadí přímo na vašem pracovišti. Pravidelná profesionální údržba předchází časově náročným opravám a nákladným zpožděním výroby.

vrachtwagen container Schoonmaak