Vodotěsné uzavření technické konzoly v líhni drůbeže. VIDEO>>

K vodotěsnému uzavření technické konzoly v líhni drůbeže, použila firma Petersime, výrobce líhní, kompresní uzávěr s nastavitelným rozsahem sevření. V následujícím videu Vám ukáže aplikační technik, z oddělení výzkumu a vývoje, výhody a využití uzávěru.

 

Kompresní uzávěry a zámky Southco E3 od firmy Heyman Kompresní uzávěry a zámky Southco E3 od firmy Heyman https://i.vimeocdn.com/video/634308222_100x75?r=pad PT1M38S 2017-05-11 https://www.heyman.cz/uzavery/zapadkove-uzavery/kompresni-uzaver-ip65-s-klicem-nastavitelny-e3.html - komprese zajišťuje dobré utěsnění (odpovídá požadavkům NEMA a IP-65) - robustní, spolehlivý, odolný proti vibracím - klíčové ovládání pro bezpečný přístup nastavitelný rozsah sevření, vhodný pro různé tloušťky materiálů No Heyman Manufacturing Sro 2021 Heyman Manufacturing Sro vibraciodolné uzávěry,uzavírací technika,Southco E3,Heyman,E3,uzávěry Southco,kompresní uzávěry,zámky a uzávěry,uzávěr se západkou,kompresní zámky,uzávěr s kompresí

Belgická firma Petersime je světovým lídrem ve výrobě líhní drůbeže.Automatické líhně
Líhně se skládájí ze dvou velkých komor, oddělených od sebe technickou konzolou, která obsahuje elektroniku a stlačený vzduch. V elektronické části se nachází ovládání ventilátorů a regulace teploty a vlhkosti.


Vodotěsné uzavření technické konzoly
Bilal Oualhadj, aplikační technik z oddělení výzkumu a vývoje. „Komory líhní jsou čištěny tlakovou myčkou po každém cyklu a proto technická konzola s citlivou elektronikou musí být vodotěsně uzavřena. Zcela vhodné uzavření poskytl uzávěr s kompresí (E3), který je nastavitelný na různý rozsah sevření: uzávěr zatlačí dvířka konzoly do těsnění a zajistí, že k elektronice nepronickne žádná voda“.

 

• snadná montáž a přizpůsobení
• nastavitelný rozsah sevření, vhodný pro různé tloušťky materiálů
• prachuvzdorné a vodotěsné uzavření, odpovídá NEMA4/IP65
• žádné poškození, konstantní přítlak: západka rovnoměrně přitahuje dvířka do rámu s těsněním

 

Další informace k produktu a CAD-soubory získáte kliknutím na obrázek níže>>