Vodotěsné uzavření technické konzoly v líhni drůbeže. VIDEO>>

K vodotěsnému uzavření technické konzoly v líhni drůbeže, použila firma Petersime, výrobce líhní, kompresní uzávěr s nastavitelným rozsahem sevření. V následujícím videu Vám ukáže aplikační technik, z oddělení výzkumu a vývoje, výhody a využití uzávěru.

 

Kompresní uzávěry a zámky Southco E3 od firmy Heyman Kompresní uzávěry a zámky Southco E3 od firmy Heyman https://i.vimeocdn.com/video/634308222_100x75.jpg?r=pad PT1M38S 2017-05-11 https://www.heyman.cz/uzavery/zapadkove-uzavery/kompresni-uzaver-ip65-s-klicem-nastavitelny-e3.html - komprese zajišťuje dobré utěsnění (odpovídá požadavkům NEMA a IP-65) - robustní, spolehlivý, odolný proti vibracím - klíčové ovládání pro bezpečný přístup nastavitelný rozsah sevření, vhodný pro různé tloušťky materiálů No Heyman Manufacturing Sro 2020 Heyman Manufacturing Sro uzávěr s kompresí,kompresní zámky,uzávěr se západkou,zámky a uzávěry,kompresní uzávěry,uzávěry Southco,E3,Heyman,Southco E3,uzavírací technika,vibraciodolné uzávěry

Belgická firma Petersime je světovým lídrem ve výrobě líhní drůbeže.Automatické líhně
Líhně se skládájí ze dvou velkých komor, oddělených od sebe technickou konzolou, která obsahuje elektroniku a stlačený vzduch. V elektronické části se nachází ovládání ventilátorů a regulace teploty a vlhkosti.


Vodotěsné uzavření technické konzoly
Bilal Oualhadj, aplikační technik z oddělení výzkumu a vývoje. „Komory líhní jsou čištěny tlakovou myčkou po každém cyklu a proto technická konzola s citlivou elektronikou musí být vodotěsně uzavřena. Zcela vhodné uzavření poskytl uzávěr s kompresí (E3), který je nastavitelný na různý rozsah sevření: uzávěr zatlačí dvířka konzoly do těsnění a zajistí, že k elektronice nepronickne žádná voda“.

 

• snadná montáž a přizpůsobení
• nastavitelný rozsah sevření, vhodný pro různé tloušťky materiálů
• prachuvzdorné a vodotěsné uzavření, odpovídá NEMA4/IP65
• žádné poškození, konstantní přítlak: západka rovnoměrně přitahuje dvířka do rámu s těsněním

 

Další informace k produktu a CAD-soubory získáte kliknutím na obrázek níže>>