Od konstrukce až po konečný produkt! Buď jako osobní setkání a nebo virtuální cestou - volba je jen na vás!

Také v této době se snažíme, nabízet vám ty správné produkty pro vaši aplikaci, k jejich posouzení je třeba si schromáždit všechny relevantní informace.

.
Proto se podrobně podíváme na to, co právě děláte a jak to můžete udělat lépe. Rádi vás osobně navštívíme a prohlédneme si vaši produkci osobně pomocí tzv. „Factory Walk". Vzhledem k tomu, že tyto návštěvy jsou v současné době možné pouze v omezené míře, vymysleli jsme proces, který nám umožní vás co nejlépe poznat a podporovat.

Domluvme se na vzájemné spolupráci virtuální cestou!   

Položíme si důležité otázky

Abychom vás, vaši společnost a vaše produkty lépe poznali a porozuměli jim, začneme úvodní analýzou, ve které si objasníme základní rámcové podmínky vašeho projektu. Přitom přihlédneme na speciální požadavky vašeho trhu a budeme diskutovat o výzvách, s nimiž se musíte denně potýkat.

Porozumíme vaší aplikaci – do hloubky

V rámci společného online setkání nám poskytnete virtuální prohlídku vašeho světa. Společně se podrobně podíváme na technické podrobnosti. K tomu používáme všechny dostupné prostředky a systémy. Např. 3D výkresy, CAD soubory, obrázky aplikací a vaší produkce.

Zajdeme do podrobností

Poté, co dostaname všechny potřebné informace o vaší aplikaci, zasedne náš tým technických specialistů, který sestaví ty správné komponenty pro vaši aplikaci. Kromě toho zkontrolujeme, zda požadované díly také optimálně zapadají do vašeho produktu, nebo zda existují lepší alternativy v našem portfolium.

Na řadu přijdou i výrobní procesy a jejich kontrola, zda je dokážeme optimalizovat.

Dodáme vám řešení na míru

Po dokončení fáze plánování si s vámi domluvíme druhé online setkání. Zde vám představíme řešení, které jsme vyvinuli a které je individuálně přizpůsobeno vašim potřebám a aplikacím.

Otestovali jsme proces virtuálních schůzek a máme s nimi velmi dobré zkušenosti. Naši zákazníci byli tímto typem projektové spolupráce nadšení.