Usnadněte si údržbu vašich strojů a zařízení, díky následujícím teleskopickým výsuvům

Zásuvky s odnímatelnou vnitřní částí jsou praktické a nabízejí řadu výhod, jak během montáže, tak i při údržbě strojů a zařízení.


Plně přístupná tiskárna palubních lístků v odbavovacím automatu.
Teleskopické výsuvy se snadno instalují do kovových skříní, jako je například odbavovací automat na obrázku níže.

Teleskopicke-vysuvy-v-automatu-na-listky

Vnitřní část teleskopického výsuvu je vyjímatelná a má následující výhody:

  • Snadná montáž teleskopického výsuvu: Jednu část teleskopického výsuvu můžete připevnit ke skříni a druhou k plošině s tiskárnou.

  • Více flexibility při montáži: Obě části výsuvu nemusí být namontovány ve stejné místnosti nebo ve stejnou dobu. Například křehká tiskárna může být nainstalována až na konci montážního procesu.

  • Ještě jednodušší údržba strojů a zařízení: Velmi dobrý přístup při opravách a údržbě. V případě velkých poruch, lze tiskárnu rychle vyjmout a nahradit novou.

Následující video ukazuje jak snadno lze vnitřní část vyjmout a opět nasadit.

Teleskopické výsuvy - Vyjímatelný vnitřní díl typ.3507 Teleskopické výsuvy - Vyjímatelný vnitřní díl typ.3507 https://i.vimeocdn.com/video/491859550_100x75?r=pad PT0M45S 2014-09-22 Teleskopické výsuvy disponují aretací ve vysunuté poloze. Vnitřní díl teleskopického výsuvu lze snadno vyjmout a opět nasadit. Toto platí také pro velké zátěže. K dostání volitelné úhelníky a držáky kabelů pro montáž do skříní 19". No Heyman Manufacturing Sro 2021 Heyman Manufacturing Sro Teleskopické výsuvy vyjimateln,Teleskopické výsuvy s vyjímat


Jedním KLIKEM se dostanete k teleskopickým výsuvům s odnímatelnou vnitřní částí, díky vyhledávajícímu filtru, můžete rychle najít Vámi potřebné výsuvy, dle materiálů, délky aj.