Pákový uzávěr typ C5 - robustní, spolehlivý, odolný vůči vibracím. VIDEO >>

Díky elegantnímu vzhledu a snadnému použití jsou pákové uzávěry ideální volbou pro aplikace na místech, která jsou jasně viditelná a vyžadují bezpečnou a utěsněnou montáž.

Tento uzávěr může výrazně prodloužit životnost a kvalitu výrobků, navíc je robustní, spolehlivý a odolný vůči vibracím.

Pákový uzávěr C5 splňuje toto kritérium, je však vhodný také pro:

  • vodotěsné a prachuvzdorné aplikace
  • uzamykatelné pomocí klíče pro omezení přístupu
  • pro různé tloušťky dveří a panelů
  • plochá montáž pro aerodynamický design

Pákový uzávěr typ C5 Pákový uzávěr typ C5 https://i.vimeocdn.com/video/786761417-e4ec2056d1fa696546d46e998688971c33ea00caae9c52b5e23363cd0a95f46c-d_100x75?r=pad PT1M40S 2019-05-23 https://www.heyman.cz/pakovy-uzaver-kompresni-ip66-zapusteny-nastavitelny-c5.html Výhody pákového uzávěru C5: Tento plochý zatahovací pákový uzávěr je pevný, odolný a odolný proti vibracím. Uzávěr má zapuštěnou instalaci, integrovanou ovládací rukojeť a je vhodný také pro aplikace NEMA4 nebo IP65. Protože délka rukojeti je nastavitelná, lze plochý pákový uzávěr použít pro různé tloušťky materiálu. Uzávěr je k dispozici se zámkem nebo bez zámku. No Heyman Manufacturing Sro 2021 Heyman Manufacturing Sro uzávěr odolný proti vibracím,voděodolný uzávěr,uzávěr s přítlakem,pákový uzávěr,uzávěr s kompresí

U strojů a vozidel vystavených vibracím a nárazům je pákový uzávěr ideální pro zavírání zásuvek a panelů bez vibrací. Plochá instalace zajišťuje, že se o uzávěr nezachytíte. Uzávěr s kompresí lze otevřít jednoduchým stisknutím tlačítka, které lze také uzamknout klíčem nebo nářadím. Cylindrická vložka v uzávěru lze vyměnit, takže jeden klíč lze použít pro několik zámků.

Pákový efekt tohoto uzávěru zajišťuje, že jsou dveře nebo poklop pod napětím uzavřeny. Protože lze použít těsnění, je možné uzávření uzávěru vůči prachu a vodě v souladu s IP65. Plochý design zvenčí dělá z uzávěru moderní a kompaktní řešení pro uzavírání strojů a zařízení instalovaných v nejnáročnějších prostředích, jako jsou speciální vozidla, sanitky, hasičské vozy a přívěsy.


Pro podrobné informace o produktu a CAD soubory klikněte na obrázky níže.