Perfektní uzavření pro vozidla. Podívejte se na video >>

Součásti vozidel jsou podrobeny z důvodů vibrací a nárazového zatížení zkouškám. Výběr součástí odolných vůči vibracím prodlužuje životnost a zvyšuje kvalitu.

.
Pákový uzávěr C5 splňuje toto kritérium, je však vhodný také pro:

  • vodotěsné a prachuvzdorné aplikace
  • uzamykatelné pomocí klíče pro omezení přístupu
  • pro různé tloušťky dveří a panelů
  • plochá montáž pro aerodynamický design

Pákový uzávěr typ C5 Pákový uzávěr typ C5 https://i.vimeocdn.com/video/786761417_100x75.jpg?r=pad PT1M40S 2019-05-23 https://www.heyman.cz/pakovy-uzaver-kompresni-ip66-zapusteny-nastavitelny-c5.html - pákový uzávěr s kompresí (odpovídá požadavkům NEMA4 a IP-65) - robustní, spolehlivý, odolný proti vibracím - zapuštěná zástavba - pákový uzávěr se zapuštěným madlem - uzávěr dodáváme se zámkem nebo bez zámku - nastavitelný rozsah sevření, vhodný pro různé tloušťky materiálů No Heyman Manufacturing Sro 2021 Heyman Manufacturing Sro uzávěr odolný proti vibracím,voděodolný uzávěr,uzávěr s přítlakem,pákový uzávěr,uzávěr s kompresí

Vnitřní část vozidla

Ve vozidle je pákový uzávěr vhodný pro vibracím odolné uzavření zásuvek a panelů. Plochá montáž zajišťuje, že se za uzávěr nic nezachytí. Uzávěr lze otevřít jednoduchým stisknutím tlačítka, které lze zavřít klíčem nebo nářadím. Cylindrická vložka v uzávěru lze vyměnit, takže pro jedno vozidlo lze jediný klíč použít pro více uzávěrů.

Vnější strana

Pákový efekt tohoto uzávěru zajišťuje, že dveře nebo poklop jsou uzavřené pod napětím. Možnost použití těsnění pod hlavou, utěsňuje uzávěr vůči prachu a vodě dle IP65. Vnější plochý povrch z něj činí aerodynamické řešení například pro speciální vozidla, jako jsou sanitky, hasičské vozy a přívěsy.

Pro podrobné informace o produktu a CAD soubory klikněte na obrázky níže.