Zaskakovací uzávěr R4-EM 9-té série zajišťuje dveře dodávkového vozu

Díky stále zvyšujícího se počtu on-line objednávek, roste nejen počet přepravovaných balíků, ale i jejich hodnota.

Bezpečí řidiče a zásilek v dodávce jsou zajištěny posuvnými dveřmi mezi kabinou řidiče a úložnou plochou vozu, které jsou opatřeny elektronicky otočnou západkou nové 9-té série R4-EM.

Southco R4-EM-9 v dodávce

Chytré zabezpečení vozidla 
prostřednictvím integrovaného senzoru

Přístupnost do dodávkového vozidla je chytře zabezpečena pomocí elektromechanického uzávěru. Integrované spoušťové senzory řady 9 snímají reálné informace o stavu uzávěru. Tento velmi inteligentní uzávěr minimalizuje nechtěný přístup do vozidla tím, že pokud jsou venkovní posuvné dveře a uzávěr uzamčeny, program umožní otevření vnějších dveří mezi kabinou řidiče a uložným prostorem vozidla. Pokud však řidič otevře posuvné venkovní dveře, aby vyzvedl balík, systém automaticky uzavře vnější dveře vozidla.


Lehký a spolehlivý

Lehká konstrukce má podlouhlé pouzdro, které zabraňuje uzavření uzávěru prstem. Ve spojení s integrovanými senzory není lehké s uzávěrem manipulovat, a proto je uzavření velmi spolehlivé.  I pokud by došlo k poklesu energie v dodávkovém vozidle, lze stále posuvné dveře otevřít pomocí mechanického nouzového spouštěče.


Nejvyšší elektronická inteligence

Elektromechanický uzávěr R4-EM 9 je vybaven vysoce kvalitním, inteligentním interním mikroprocesorem, který umožňuje rozšířené programovací možnosti pro úplné přizpůsobení západky požadované funkčnosti. Tento zaskakovací uzávěr je ideálním řešením pro aplikace, které vyžadují vysoké zabezpečení. Vedle dodávkových a jiných vozů, je tento uzávěr ideální i pro uzavření poštovních boxů, a jiných automatických a samoobslužných aplikací.

 

Další informace o výrobku, CAD-soubory a příklady použití 9-té série R4-EM: