VIDEO: prodlužte životnost vašeho produktu!

Vibrace a otřesy představují pro mnoho produktů velkou výzvu. Výběr uzávěru odolného vůči vibracím může prodloužit nejen jeho životnost, ale i zvýšit kvalitu.

.
Dálkově ovládaný uzávěr (R4-10), s integrovaným gumovým dorazem, snižuje vibrace a otřesy na minimum, lze jej také použít pro:

  • spolehlivý provoz s velkým zatížením
  • jednostupňové nebo dvojstupňové zamykání (2-bodové táhlo)
  • rozšíření na vícebodové zamykání
  • skrytá montáž, která odpovídá modernímu designu odolnému vůči vandalismu

Dálkově ovládaný zaskakovací uzávěr Dálkově ovládaný zaskakovací uzávěr https://i.vimeocdn.com/video/907860666_100x75?r=pad PT1M10S 2020-06-09 Dálkově ovládané zaskakovací uzávěry jsou ideální pro dálkové otevírání a zavírání dveří a panelů. Uzávěr lze spolehlivě uzamknout až do 360 kg a lze jej dálkově ovládat pomocí táhla. Uvolňovací kabely lze díky clik-in systému snadno a rychle namontovat zacvaknutím. Integrovaný gumový doraz zajišťuje minimalizaci vibrací a hluku. Kromě toho skrytá montáž přispívá k modernímu a vandalům odolnému designu. Bližší informace o produktech dálkově ovládaných uzávěrů naleznete v linku níže: https://www.heyman.cz/uzavery/dalkove-ovladane-uzavery/dalkove-ovladany-skryty-zaskakovaci-uzaver-r4-10.html No Heyman Manufacturing Sro 2021 Heyman Manufacturing Sro R4-10,Southco,dálkově ovládané uzávěry,uzávěry

Stačí jeden KLIK na následující produkty a obdržíte více informací o produktu nebo si můžete bezplatně stáhnout CAD soubory: