3 důvody proč si vybrat skrytý přítažný uzávěr

Skrytý panelový uzávěr je uzávěr, který umožňuje jednoduše otevřít a zavřít dveře nebo panel.

K tomu nejsou zapotřebí žádné klíče ani nářadí, pouze rukojeť. Díky tomu je ideální použít uzávěr v aplikacích, kde je důležité intuitivní ovládání, ale omezení přístupu není bezprostředním problémem. 3 další hlavní výhody skrytého uzavření panelu:

  1. Vysoký komfort s 3 různými vytahovacími silami
    Pružina, která udržuje uzávěr v uzavřené poloze, je k dispozici ve třech různých silách. Síla potřebná k otevření uzávěru závisí na aplikaci a ergonomii. Pokud je tlak aplikován na zadní stranu panelu z aplikace, musí být uzávěr dostatečně silný, aby zůstal uzavřený. Na druhé straně se panel otevře ručně. To lehké uživatelsky oblíbené, aby se ještě víc zvýšil komfort.

  2. Skrytá a zaklikávací montáž
    Uzávěr panelu je upevněn na vnitřní straně dveří a rámu. V důsledku toho není uzávěr na vnější straně viditelný a tím můžeme lehce dosáhnout plochého a čistého designu. Volitelná zacvakávací verze je dokonce namontována bez nářadí nebo upevňovacích prvků. Uzávěr lze snadno zacvaknout do čtvercového otvoru rukou, takže montáž je velmi rychlá.

  3. Signalizace pro otevření a uzavření
    Skrytý přítažný uzávěr může být volitelně vybaven integrovaným mikrospínačem. Spínač registruje polohu uzávěru a může vysílat elektrický signál s otevřenými i zavřenými dveřmi. Signál lze použít k řízení následného procesu (start nebo stop, lampa, audio signál, alarm atd.)

Sledujte provoz skrytého přítažného uzávěru ve videu níže:

Skrytý přítažný uzávěr typ C3 Skrytý přítažný uzávěr typ C3 https://i.vimeocdn.com/video/772587327_100x75?r=pad PT1M13S 2019-04-03 https://www.heyman.cz/uzavery/skryte-uzavery.html Skrytý uzávěr s různou silou zavírání a držení. Uzávěr je odolný vůči korozi. Montáž je možná do dveřní desky nebo do rámu, různá síla přitažení No Heyman Manufacturing Sro 2021 Heyman Manufacturing Sro uzávěr C3,skrytý uzávěr,Southco uzávěr,zaskakovací uzávěr,přítažný uzávěr,Southco C3

Klikněte na obrázky níže, pro více iformací, CAD soubory pro obě varianty: