Panty s pružinou: Poklop nebo dvířka se díky pantu s pružinou při tlaku jednoduše otevřou a automaticky uzavřou!

Panty s pružinou jsou dodávány ve dvou typech. Vzhledem k různým možnostem montáže lze použít oba typy pantů s pružinou pro uzavření nebo otevření dveří v důsledku tlaku pružiny. Navíc je zde možnost viditelné nebo skryté montáže.

 

Vzhlédněte videa níže s využitím pantů s pružinou v praxi a zjistěte jejich výhody: 

   

Panty s pružinou

      

samouzavírací panty s pružinou

 
    Panty s pružinou v zásobník sáčků na psí exkrementy        Panty s pružinou v kontejneru na tříděný odpad     
   

Zásobník sáčků na psí exkrementy
Vnitřní záklopka zásobníku je uchycena pomocí pantu s pružinou. Tento pant zajišťuje, že sáčky v zásobníku zůstávají vždy úhledně zavěšeny, neboť se po nadzvednutí záklopky díky pantu opět záklopka vrací do původní polohy.

     

Samouzavírací poklop odpadkového koše
Pro automatické uzavření poklopu odpadkového koše hledali vývojáři spolehlivý,stabilní a prostorově úsporný pant uzavírájící poklop odpadkového koše. Díky skrytému pružinovým mechanismem tohoto pantu se poklop jednoduše otevře a automaticky uzavře.  

.

 
   

Automatický pohyb
Pokud je panel nebo poklop vybaven pružinovým závěsem, může se poklop automaticky otevřít nebo zavřít. Vzhledem k tomu, že nejsou potřeba žádné plynové pružiny, je uvnitř stále více prostoru. V závislosti na rychlosti nebo hmotnosti panelu nebo poklopu lze zvolit lehké nebo silné pružiny.

      Extra funkčnost: měkké zavření
Spojením pružinového závěsu s tlumícím kloubem se vytvoří měkké zavření nebo otevření. Konstrukce závěsu z hliníkové pružiny a tlumícího závěsu je pro oko stejná, a proto se v koncovém výrobku nevyznačuje. Je to nejen snadné pro uživatele, ale také pohodlné.
 
   

 

     

 

 
Kompletní nabídku pantů s pružinou a technické informace naleznete kliknutím na obrázek níže: