VIDEO: Zákazníkovo využití pákového uzávěru ve stroji na sklizeň hroznů

Firma ERO je největším německým výrobcem vinařských strojů. Pro zvýšení produktivity navrhla nový stroj Grapeliner pro sklizeň hroznů. Stroj je samojízdný a sklizeň hroznů je plně automatická.


Stroj ERO Grapeliner je vybaven odkládacím prostorem, do kterého vinař ukládá nářadí a náhradní díly. Odkládací box musí být proto bezpečně a prachotěsně uzavíratelný. Ideální variantou pro uzavření se proto stal pákový uzávěr s kompresí. Tento uzávěr zajišťuje rovnoměrné přitlačení těsnění na rám, těsné spojení je pak odolné vůči vibracím a prachu. Uzávěr má plochý design, takže se o něho při práci nezachytávají žádné rostliny.

Ve videu níže můžete vidět, jak pákový uzávěr perfekně pasuje do stroje pro sklizeň hroznů:

Pákový uzávěr ve sběrači hroznů od firmy ERO Pákový uzávěr ve sběrači hroznů od firmy ERO https://i.vimeocdn.com/video/746837142_100x75?r=pad PT1M33S 2018-12-05 https://www.heyman.cz/uzavery/pakove-uzavery/pakovy-uzaver-uzky-nastavitelny-c2.html Pákový uzávěr s kompresí zajišťuje rovnoměrné přitlačení dvířek k rámu. Přítlak zajistí utěsnění dvířek odkladacího boxu, který je tak odolný vůči prachu. Kromě toho má tento uzávěr plochý design, takže při práci stroje, nedocházií k zachycení rostlin. No Heyman Manufacturing Sro 2021 Heyman Manufacturing Sro

<< Prohlédněte si ještě více příkladů použití nebo stáhněte CAD soubory pro pákový uzávěr >>