Nové plastové třecí panty! Objevte všechny výhody a podívejte se na video >>

Panty s konstantním třením udržují poklopy, dveře a panely otevřené v jakékoli požadované pozici bez dalších pomůcek. Kromě našich známých pantů s aretací pozic z litého zinku nebo hliníku dodáváme nyní také panty s konstantním třením z umělé hmoty.

Výhody umělohmotných pantů s konstantním tření:

 • Lehké
 • Vhodné pro venkovní použití
 • K dispozici s nalisovanými konci závitů pro pěkný povrch
 • Vysoká kvalita
 • Nižší cena

Proč zvolit pant s konstatním třením?

 • Šetření místa:
  Pant s konstantním třením  udržuje poklopy a panely otevřené v libovolně požadovaném úhlu. Prostor, který běžně zabírají plynové pružiny a zarážky dveří, je nyní volný.
 • Umístění:
  Pant s konstantním třením se používá v různých výrobcích. Například pro displeje, což usnadňuje jeho umístění v libovolném úhlu. To optimalizuje úhel pohledu pro všechny uživatele.
 • Servis:
  Panely nebo dvířka jsou díky pantům s aretací pozic bezpečně přidržovány a proto jsou vhodné do servisnich skříněk. Servisní technik tak má volné ruce k práci.
 • Vibrace a nárázy:
  V mobilních aplikacích udržuje pant s konstantním třením displej, dveře, poklop nebo panel bezpečně na svém místě. Nárazy nebo silné vibrace nejsou pro funci pantu s konstantním třením žádný problém.

Který pant s konstantním třením vyhovuje vaší aplikaci?
Panty s konstantním třením mají zabudovaný pevný odpor. To znamená, že tento pant má několik verzí, každé se specifickým odporem. Aby bylo možné zvolit vhodný pant se správným odporem, je třeba předem určit, jaký odpor musí pant poskytnout. Klikněte zde pro výpočet.

Poradenství na míru
Naši kvalifikovaní techničtí poradci vám rádi pomohou vybrat vhodný pant a poradí s možnostmi se symetrickým a asymetrickým odporem. Zavolejte nám na +420 543 214 900 nebo nám pošlete e-mail na adresu info@heyman.cz

Podívejte se na naše technické video a poznejte výhody pantu s konstantním třením:

Panty s konstantní­m tření­m (E6) Panty s konstantní­m tření­m (E6) https://i.vimeocdn.com/video/556472180_100x75?r=pad PT1M11S 2016-02-16 - tento pant drží dveře nebo panel v libovolné pozici bez dalších pomůcek otevřené - ideální pro použití tam kde je zapotřebí častá kontrola nebo údržba - menší verze s hliníkovým krytem pro snížení hmotnosti - vyzkoušená technologie zaručuje pravidelný a stejnoměrný výkon - při asymetrické variantě lez i těžké dveře/poklop lehce ovládat No Heyman Manufacturing Sro 2021 Heyman Manufacturing Sro panty a zavěsy,panty,hliníkové panty,pant,panty s aretací pozic

Máte zájem o naše panty s konstantním třením? Naši novinku a přehled všech nabízených pantů naleznete kliknutím na obrázky níže, CAD soubory jsou k dispozici.