VIDEO: Chcete bezpečně a rychle připojit kabelové kanály nebo elektrické komponenty?

Potom použijte naše plastové rozpěrné nýty k montáži elektrických komponentů nebo kabelových kanalů v rozvodných skříních.

Montáž pomocí rozpěrných nýtů má následující výhody:

• nevodivé: před úrazem elektrickým proudem a nadproudem
• materiál pouzdra: PA 6.6 odpovídá v testu hořlavosti UL94V-2 

Podívejte se na technické video o montáži a výhodách plastových rozpěrných nýtů:

Rozpěrný plastový nýt Rozpěrný plastový nýt https://i.vimeocdn.com/video/772626552_100x75?r=pad PT0M45S 2019-02-22 https://www.heyman.cz/trhaci-nyty-a-tvarove-cepy/rychlomontazni-rozperne-plastove-nyty-zarazeci-spona/rychlomontazni-plastovy-rozperny-nyt.html Díky jeho velké hlavě má umělohmotný rozpěrný nýt vytahovací a svěrnou sílu. Ty zajišťují, pevné připojení. Nýt je nevodivý a galvanická koroze je vyloučena. No Heyman Manufacturing Sro 2021 Heyman Manufacturing Sro plastový rozpěrný nýt,umělohmotný nýt,nýt z umělé hmoty,plastový nýt

Náš plastový toho zvládá ještě více ...
Rozpěrný nýt lze použít v mnoha různých aplikacích. Kromě požární ochrany nesmí při použití docházet k žádné korozi nebo poškození aplikace a dělený nýt přispívá k návrhu aplikace.

Větrací mřížka pro nákladní automobily
Pro toto použití je to ideální řešení, rychlý a snadný způsobu upevnění umělohmotného rozpěrného nýtu. Kromě toho nedochází ani ke korozi ani k poškození laku. Díky enormní svěrné síle sedí větrací mřížky obvzlášť pevně.

Plastové nýty se uplatnili v zdravotních strojích
Zákazník hledal řešení s atraktivním designem pro upevnění plastového pantu k platovému krytu. Černý umělohmotný rozpěrný nýt se hodil perfektně k černému pantu. Další důležitou výhodou bylo, že se velká závěrná hlava nýtu roztáhne na skryté straně, čímž se zabrání uvolnění pantu z plastového krytu.

Informace o produktu a nářadí:
Plastové trhací nýty mohou být zanýtovány pomocí standardního nářadí, aku nářadí nebo pneumatického nářadí. Kliknutím níže přejdete na informace o produktu nebo na odpovídající nářadí: