Novinka: Aku-nářadí pro vysokovýkonné nýtovací matice. VIDEO >>

Nářadí HEYMAN TorqueFox je kompletně elektronicky řízené aku nářadí s kontrolou procesu při usazení vysokovýkonných nýtovacích matic a šroubů!

Ideální tam, kde je vyžadována maximální flexibilita a dostupnost, bez rušivých hadic a kabelů na stlačený vzduch. 

Největší výhody nového nářadí TorqueFox: Kroutícím momentem řízený montážní proces umožňuje rychlé a bezchybné usazení nýtových matic bez ohledu na tloušťku obrobku. Nastavení zdvihu není zapotřebí. Elektronická kontrola procesu ve spojení s permanentním monitorováním baterie zajišťuje trvale nejlepší a jednotné výsledky usazení.

Na videu níže uvídíte nové aku nářadí TorqueFox v akci:

Heyman TorqueFox V2 Heyman TorqueFox V2 https://i.vimeocdn.com/video/854987930_100x75?r=pad PT1M51S 2020-02-11 Vice informací k produktu: https://www.heyman.cz/naradi-a-servis/naradi-nytovani-matic/aku-nytovaci-naradi-torquefox.html První, kompletně elektronicky řízené aku nářadí, jež zabezpečuje nejvyšší možnou procesní spolehlivost a točivým momentem řízenou montáž vysokovýkonných nýtovacích matic a šroubů! Ideální pro použití, kdy není k dispozici stlačený vzduch, nebo kde by hadice se stlačeným vzduchem překážely. Největší přednosti: Montáž bez nutnosti nastavení zdvihu, řízená kroutícím momentem, nezávislá na tloušťce materiálu. Proces montáže probíhá automaticky, nářadí lze ovládat pouze jedním stisknutím spouště. Elektronická kontrola procesu a trvalé sledování stavu nabití baterie, zajišťuje nejlepší a jednotné výsledky usazení. No Heyman Manufacturing Sro 2021 Heyman Manufacturing Sro nářadí k nýtování matic,nýtování matic,aku nýtovací nářadí,nýtovací nářadí,TorqueFox V2,TorqueFox,Heyman

Perfektní ergonomie a osvětlení

Nářadí HEYMAN TorqueFox zaujme dokonalou ergonomií, velmi nízkou hmotností pouhých 1,6 kg a LED světlem pro optimální viditelnost. Je to nejkompaktnější aku nářadí pro usazení vysokovýkonných nýtovacích matic na trhu.

Rádi prověříme pomocí souborů 3D STEP, zda je náše nářadí vhodné také pro vaši aplikaci.

..........