Video: Lineární posuvy zajišťují dokonalou rovnováhu mezi přesností a cenou!

Lineární posuvy s kuličkovým systémem mají mnoho výhod:

vodicí lištu lze upravit na Vámi požadovanou délku. Dle vaší potřeby je možné použít více pohyblivých jezdců na jednu vodící lištu. Pohyblivý jezdec je odolný vůči korozi a navíc chráněný před prachem a nečistotou.

 

Zhlédněte video, jak tyto lineární posuvy fungují:

Lineární­ posun Lineární­ posun https://i.vimeocdn.com/video/491988984_100x75?r=pad PT1M1S 2014-09-25 Lineární výsuv je opatřen kuličkovým systémem. Ze standardních komponentů je možné sestavit požadované spojení, čímž se vytvoří dokonalá rovnováha mezi přesností a náklady. Hliníkový výsuv s délkou 1,20 m nebo 2,40 m Nekonečná délka díky propojení kolejnic Pohyblivý vozík je dodáván samostatně s kuličkami z nerezové oceli nebo umělé hmoty (nemastné a nehlučné) Je možné použít více pohyblivých vozíků na jeden teleskopický výsuv Odolný vůči korozi a navíc je chráněný před prachem a nečistotou No Heyman Manufacturing Sro 2021 Heyman Manufacturing Sro Lineární­ posun


Příklady použití:


Lineární posuv, typ DA0115RC   

Rehabilitační pomůcka - Easy Slide

 

Easy Slide je rehabilitační pomůcka určená pro kontrolovaný trénink kolenních kloubů. Lineární posuv typu DA0115RC s kuličkovým systémem zaručuje bezpečný a hladký chod.

 

Více informací a CAD-soubory pro lineání posuv DA0115RC>>

 Lineární posuv    

Hasičské auto

Je nezbytné, aby hasiči měli rychlý přístup k nouzovému vybavení. Lineární posuv DA0116RC zajišťuje optimální dostupnost nástrojů a hasicího materiálu. Spolehlivé robusní řešení s maximálním zatížením 360 kg.

 

Více informací a CAD-soubory pro lineání posuv DA0116RC>>

 Lineární posuv    

Posuvné dveře v nemocnici

Montážní set je speciálně vyvinut pro těžké posuvné zavěšené dveře. Na obrázku jsou dveře zavěšeny v kombinaci s lineárním posuvem DA0116RC.


Více informací a CAD-soubory pro montážní set k posuvným dveřím>>

 

 


Přehled všech lineárních posuvů a kuličkových systémů>>