VIDEO: Inteligentní skladování ve vozidlech

Dnešní inteligentní design jde často ruku v ruce s digitalizací. Tradiční uzávěr se používá k spolehlivému a bezpečnému uzamčení zásuvky a poskytnutí přístupu ke konkrétnímu jednotlivci nebo skupině pomocí klíče.

To může být omezení. Elektromechanický zaskakovací uzávěr (R4-EM-9) je digitální řešení s přinejmenším stejnými výhodami a nabízí 3 další funkce, které to inteligentněji a flexibilněji vyřeší:

  • Snadný a okamžitý přístup k více zásuvkám
    Více zásuvek najednou lze současně elektronicky odemknout pomocí PIN kódu. Elektromechanický uzávěr je nyní odemčený, ale funkce přidržení udržuje zásuvku v zavřené pozici. To udržuje zásuvky uzavřené během jízdy, ale uživatel může vytáhnout libovolnou zásuvku dle potřeby.
  • Správa klíčů
    Fyzický klíč není omezením pro elektronicky ovládané zámky. To nejen zjednodušuje správu klíčů, ale také rozšiřuje možnosti. Existuje mnoho různých typů digitálních „klíčů“, například: Například: RFID karty, PIN kódy, smartphone (NFC), Bluetooth, SMS a biometrické (otisk prstu atd.). Výhodou těchto technologií je, že jsou řízeny polohou a časem.
  • Řízení a kontrola procesů
    Elektronický uzávěr generuje zpětnovazební signály. Díky tomu to není možné samo zjistit, kdo, kdy a jak dlouho měl přístup, a také zastavit nebo spustit procesy. To zahrnuje aktivaci audiovizuálních výstražných signálů a zastavení běžícího stroje po otevření uzávěru.

Elektromechanický západkový uzávěr (R4-EM-9) nabízí všechny tyto vlastnosti v 1 produktu.
Podívejte se na video, jak se v kompinaci s teleskopickými výsuvy tyto vlastnosti využívají v praxi:

Elektromechanický zaskakovací uzávěr se senzorem dveří R4-EM 9 Elektromechanický zaskakovací uzávěr se senzorem dveří R4-EM 9 https://i.vimeocdn.com/video/1067100447-f5408e859014a173273d8139fa3d8983895b73f3a4acbae7e42ac9fd2b12955e-d_100x75?r=pad PT1M41S 2021-02-08 Elektromechanický zaskakovací uzávěr R4-EM je uzamykací systém, ve kterém jsou integrovány funkce otevírání, zamykání, kontroly a ovládání. Uzávěr je kompaktní a snadno se instaluje. Systém je flexibilní a lze jej připojit k operačnímu systému podle vašeho výběru (plug & play). Integrovaný mikrospínač (stav zavírání zamčen / odemčen) a senzor dveří (stav dveří otevřeny / zavřeny) poskytují zvýšenou úroveň zabezpečení. Výstupní signály z těchto senzorů se používají pro vzdálené monitorování stavu se schopností ovládat externí zařízení. Zde si můžete prohlédnout více informací k produktu a stáhnout soubor CAD: https://www.heyman.cz/uzavery/elektromechanicke-uzavery/elektronicke-zaskakovaci-skryte-uzavery/zaskakovaci-elektromechanicky-uzaver-southco-dverni-senzor-r4-em-9.html No Heyman Manufacturing Sro 2021 Heyman Manufacturing Sro elektromechanické uzávěry,R4-EM série 9,Southco R4-EM,Heyman

Pro více informací o elektromechanickém uzávěru nebo teleskopických výsuvech klikněte na obrázky níže: