Využití našich výrobků v konstrukci speciálních vozidel

Máme k dispozici rozsáhlý sortiment výrobků, které jsou ideální pro použití do speciálních vozidel. Produkty, které lze rychle namontovat, zvyšují pohodlí a komfort výrobku a usnadňují přístup k aplikaci.

Kliknutím na obrázky níže, získáte více informací o využití výrobků, můžete se podívat na naše zajímavá technická videa, nebo stáhnout CAD soubory, které jsou pro Vás k dispozici online:

 • Dálkově ovládané uzávěry R4

  .

  Bezpečné otevírání a zavírání dveří a poklopů na dálku je pro návrháře výzvou. Jednou z nejznámějších využití dálkově ovládaných uzávěrů je otevření kapoty automobilu. Kapotu lze otevřít zevnitř pomocí spínače a bowden kabelu. Tento modulární systém je však výborně použitelný i v mnoha dalších využití v různých průmyslových odvětví.

  .

 • Plochý pákový uzávěr s přítlakem typ C2

  .

  Stroj ERO Grapeliner je vybaven odkládacím prostorem, do kterého vinař ukládá nářadí a náhradní díly. Odkládací box musí být proto bezpečně a prachotěsně uzavíratelný. Ideální variantou pro uzavření se proto stal pákový uzávěr s kompresí. Tento uzávěr zajišťuje rovnoměrné přitlačení těsnění na rám, těsné spojení je pak odolné vůči vibracím a prachu. Uzávěr má plochý design, takže se o něho při práci nezachytávají žádné rostliny.

  .

 • Teleskopické výsuvy pro vysoké zatížení

  .

  Výsuvy pro velkou zátěž jsou navrženy tak, aby poskytovaly spolehlivý výkon potřebný pro vysoké zatížení v dopravních aplikacích. Heyman nabízí široký sortiment v oblasti teleskopických výsuvů s inovativními funkcemi, které nabízejí pokročilá řešení pro všechny typy přístupových problémů. Tam, kde hraje velké zatížení výsuvu hlavní roli, lehce klouže výsuv bez větší námahy i při plném zatížení výsuvu.

  .

Další příklady použití pro automobilový průmysl naleznete zde >>