Široký výběr teleskopických výsuvů

Naše teleskopické výsuvy jsou k dispozici v mnoha provedeních, délkách, možnostech použití a montáže.

 

Servis a komfort díky integrovaným funkcím

Pokud využijete integrované funkce teleskopických výsuvů, nemusí Vaše aplikace mít madlo ani přídavný zámek. To usnadní jak údržbu, tak čištění.


Videa:
Zde zjistíte, jaké funkce teleskopických výsuvů nabízíme>> 

 

Teleskopické výsuvy tlumené samouzavírací 3832EC-B Teleskopické výsuvy tlumené samouzavírací 3832EC-B https://i.vimeocdn.com/video/537456950_100x75?r=pad PT0M43S 2014-10-01 Teleskopické výsuvy jsou samouzavírací, uzavírání je tlumeno (soft-close) Systém tlumeného uzavírání působí posledních 45 mm před uzavřením Vnitřní díl teleskopických výsuvů je vyjímatelný Dodatečné montážní otvory pro vyrovnání tolerance No Heyman Manufacturing Sro 2021 Heyman Manufacturing Sro tlumené samouzavírání,Kuličkové výsuvy,Teleskopické výsuvy
 
Teleskopické výsuvy - Tlakový uzávěr Teleskopické výsuvy - Tlakový uzávěr https://i.vimeocdn.com/video/491861272_100x75?r=pad PT0M48S 2014-09-22 Tyto teleskopické výsuvy jsou vybaveny tlakovým uzávěrem (touch release). Pokud chcete zásuvku otevřít nebo zavřít, stačí na ni zatlačit Výsuvy lze zabudovat i do konstrukčních celků, kde se nepoužijí úchytky nebo doplňující technika pro zablokování zásuvky Teleskopické vysuvy mají uzavírací funkci (zajištění v zasunutém stavu). K dostání také ve verzi HDTR se silnější uzavírací funkcí Vnitří díl teleskopických výsuvů je vyjímatelný Výstředník na vnitřní straně výsuvů pro vertikální nastavení zásuvek (až o 3,2 mm) Materiál: ocel, podle volby světle pozinkovaná, černě pasivovaná nebo bíle práškovaná No Heyman Manufacturing Sro 2021 Heyman Manufacturing Sro Teleskopické výsuvy uzaviratel,Teleskopické výsuvy s tlakový
Tlumené samouzavírání   Tlakový uzávěr

 


 

Velmi kompaktní a lehké teleskopické výsuvy
Pro aplikace, jako jsou zásuvky pro klávesnice, u kterých potřebujete kompaktní a lehké teleskopické výsuvy, nabízíme velký výběr zboží ze skladu. Tyto různé teleskopické výsuvy mají délku jen 150 mm a šířku pro vestavění pouhých 8 mm. 
 

Teleskopické výsuvy


Přehled kompaktních teleskopických výsuvů naleznete zde>>

  


 

Teleskopické výsuvy určené pro velká zatížení až 438 kg
Existuje mnoho aplikací, jako například ve strojích nebo ve speciálních vozidlech, kde jsou teleskopické výsuvy značně zatíženy. Tyto teleskopické výsuvy jsou vhodné všude tam, kde je zapotřebí zjednodušit přístup ke komponentům, jako jsou kompresory, akumulátory nebo chladicích zařízení. 

 

Teleskopické výsuvy

Přehled teleskopických výsuvů, určených pro velká zatížení naleznete zde>>