Video: 3 výhody flexibilního upínacího uzávěru

Flexibilní upínací uzávěr má v nabídce více upínacích prvků/ protikusů, tím vznikají různé možnosti pro uzavření panelů a poklopů s předpětím.

Díky předpětí, lze uzávěr použít ke stlačení těsnění pro prachotěsné a vodotěsné aplikace. Díky tlumícímu efektu jsou vibrace absorbovány, proto jsou tyto uzávěry vhodné do mobilních aplikacích nebo u pohyblivých / vibračních strojů.

Použití flexibilního upínacího uzávěru poskytuje 3 extra přednosti:

  • Tlumící efekt:
    Zejména v mobilních aplikacích, jako jsou (terénní) vozidla, jsou jednotlivé díly vystaveny silným nárazům. Aby se zabránilo rozbití uzávěrů nebo dokonce pantů, lze použít flexibilní upínací uzávěr. Ne konstrukce, ale gumový uzávěr tlumí nárazy, tím prodlužujeme životnost.
  • Kompenzace rozměrových odchylek a posunutí:
    U velkých plastových krytů nebo při použití pantů s velkou axiální a / nebo radiální tolerancí může dojít k rozměrovým odchylkáma nebo k posunutí, což způsobuje problém při uzavření. Při zavírání se tak kapota nepřipojuje konzistentně k rámu. Díky flexibilitě upínacího uzávěru mohou být tyto odchylka a posunutí kompenzovány.
  • Materiál odolný vůči korozi:
    Flexibilní upínací uzávěr je vyroben z gumového plastu a upínací prvky jsou z nerezové oceli. Díky tomu je tento uzávěr vhodný i pro venkovní použití.

Chcete vidět, jak to funguje? Podívejte se na video:

Upínací uzávěr C7 Upínací uzávěr C7 https://i.vimeocdn.com/video/927181042_100x75.jpg?r=pad PT1M2S 2020-07-20 Elastický upínací uzávěr (C7). Tento upínací uzávěr vytváří s malým pracovním úsilím velkou upínací sílu. Díky materiálu odolnému vůči korozi a UV záření je tento uzávěr vhodný pro venkovní použití. Gumový materiál absorbuje vibrace a otřesy. Flexibilní uzávěr umožňuje vyrovnávání tolerancí. K dispozici jsou různé druhy protikusů. Chcete více informací? Bližší specifikace produktu elastického upínacího uzávěru naleznete zde: https://www.heyman.cz/elasticky-upinaci-uzaver-c7.html No Heyman Manufacturing Sro 2021 Heyman Manufacturing Sro flexibilní uzávěr,Southco C7,gumový uzávěr,elastický uzávěr,Southco,Heyman,upínací uzávěr

Chcete více informací o flexibilních upínacích uzávěrech? Kliknutím na níže uvedené produkty zobrazíte soubory CAD, vzorky a podrobné informace o produktu: