Využijte možnosti digitalizace!

Digitalizace může dát českému zpracovatelskému průmyslu důležitou konkurenční výhodu.

Vyvíjením inteligentních elektromechanických verzí stávajících produktů zajistíte vy jako designér inovace a přidanou hodnotu.

Integrace digitálního přístupu vyžaduje odborné znalosti v různých oblastech. Spoluprací se správnými partnery (například s IT společnostmi, vývojáři webových stránek a automatizačními společnostmi, kteří již prokázali svou spolehlivost a způsobilost), vytvoříte pro svůj konečný produkt přidanou hodnotu. Tímto způsobem se digitální hrozba může stát příběhem digitálního úspěchu. To lze vidět např. v efektivnější organizaci městských zařízení, jako jsou logistické systémy, zpracování odpadu a v oblasti samoobsluhy (občanská služba, online služba ...).

1. Efektivní nakládání s odpady pomocí inteligentních odpadkových košů

Rychlý a efektivní sběr odpadu je jedním z aspektů, který má zásadní dopad na kvalitu života ve městě. Proto se při navrhování kontejneru na odpad nebo odpadkových košů věnuje pozornost designu, odolnosti vůči uživatelským potřebám a odolnosti proti vandalismu. Nejnovější technologický vývoj nyní umožňuje inteligentně navrhovat odpadkové koše. To optimalizuje proces shromažďování a také můžete vzdáleně řídit nebo programovat přístup ke kontejneru.

Konkrétně to znamená, že vy jako výrobce musíte zvážit spoustu věcí:

  • Jak je určeno, kdy má být kontejner vyprázdněn?
  • Lze proces vyprazdňování optimalizovat? Například zabráněním vyprazdňování kontejnerů v centru města během dopravní špičky?   
  • Kdo získá přístup do kontejneru? Na straně likvidace i na straně uživatele? 
  • Je přístup do kontejneru v určitých časech omezen? Například skleněná nádoba, která má být automaticky uzamčena po 22:00.   

Pro implementaci výše uvedených funkcí musí být kontejner na odpady řízen a spravován prostřednictvím sítě. Senzory indikují, kdy je zásobník plný, a elektromechanické uzávěry umožňují jeho dálkové ovládání nebo programování.
Nejde jen o samotný produkt, ale také o celý logistický proces zpracování odpadů a kvalitu života ve městě. Toto rozšíření funkcí a služeb lze pozorovat také v jiných odvětvích.

2. Samoobslužná lékárna budoucnosti

Lékárna budoucnosti se zaměří na digitální technologie a zdravotní péči. Pro zajištění optimálního poradenství neexistuje žádný pult, ale lékárníci a návštěvníci stojí vedle sebe a velké dotykové obrazovky nabízejí celou řadu informací. Moderní lékárna má také web, takže zákazníci mohou nakupovat doma pomocí svého smartphonu nebo tabletu a mít přístup k informacím a radám. Automat umožňuje nepřetržitě vyzvedávat objednané produkty.

3. Výdejní systémy v rychle se měnícím prostředí maloobchodu

Se stejnou filozofií byl vyvinut inteligentní výdejní systém pro řezníky, aby zákazníci mohli po uzavření obchodu vyzvednout své online objednávky. Pomáhali jsme s výběrem elektromechanických spojovacích prostředků a kabelů a také s montáží výdejního systému.

Nabízíme vám BEZPEČNOST: stávající, spolehlivý systém a podporu zkušeného partnera!

Starý mechanický uzávěr byl nahrazen elektromechanickým. Poradíme vám při mechanické integraci na elektromechanický uzávěr, který již prokázal svou spolehlivost v mnoha aplikacích. Ovládání je často doménou pro automatizaci, proto vám rádi poradíme tak, aby uzávěr mohl komunikovat s ovladačem.Spoluprací s IT společnostmi, tvůrci webových stránek a automatizačními společnostmi, které již prokázaly své odborné znalosti, snižujete riziko nákladného vývoje, dlouhých návrhových procesů a chybných přístupových systémů. S tím vám můžeme pomoci. Začněte svůj digitální příběh ještě dnes.

Zavolejte nám na +420 543 214 900  nebo nám pošlete e-mail na adresu info@heyman.cz.

Pro ještě více informací klikněte na obrázky níže>>