Podívejte se na spolehlivé uzamčení dálkově ovladaného uzávěru R4-50.

Firma ERO je německým výrobcem vinařských strojů. Při vývoji nových strojů si kladla firma ERO za úkol, co nejvíc usnadnit pěstitelům vína práci a podporovat jejich konkurenceschopnost. Nový stroj Grapeliner je samojízdný a sklizeň je plně automatická.

Boční dvířka sběrače hroznů se nesmějí během jízdy otevírat. Je to nebezpečné nejen pro řidiče, ale mohly by se poškodit i části stroje a samotná vinice. Dálkově ovládaný uzávěr R4-50 není zvenčí viditelný, přesto je robustní a snadno ovladatelný pomocí kabelů bowden.

Podívejte se na video, jak uzávěr R4-50 spolehlivě uzavírá boční dvířka stroje Grapeliner:

Dálkově ovládaný uzávěr R4-50 Dálkově ovládaný uzávěr R4-50 https://i.vimeocdn.com/video/826478419_100x75?r=pad PT1M42S 2019-05-09 https://www.heyman.cz/uzavery/dalkove-ovladane-uzavery/skryty-zaskakovaci-uzaver-ovladany-na-dalku-velky-r4-50.html Boční dveře sklízeče hroznů se nesmějí během jízdy otevírat. Je to nebezpečné nejen pro řidiče ale mohly by se poškodit i části stroje a samotná vinice. Dálkově ovládaný uzávěr R4-50 není zvenčí viditelný, přesto je robustní a snadno ovladatelný pomocí kabelů bowden. No Heyman Manufacturing Sro 2021 Heyman Manufacturing Sro zámky ovládané na dálku,uzávěry ovládané na dálku,dálkově ovládané uzávěry

Dálkově ovládaný uzávěr R4-50 je robustní uzávěr se snadnou obsluhou a velkou závěrnou silou. Uzávěr se ovládá dálkově pomocí táhla nebo bowdenového kabelu. Dvojitá rotační západka je velmi tolerantní, jako tomu je v případě těchto dlouhých bočních dveří. Tím se uzávěr stal ideálním řešením pro uzavření dveří sběrače hroznů Grapeliner.

Související produkty