Crash test: Trhací nýty v bezpečném veřejném osvětlení

ZIP pól je speciálně vyvinutý pro bezpečnější sloup veřejného osvětlení. Ten se při srážce s vozidlem deformuje a absorbuje náraz.

Trhací nýty dávají spojení velmi dobrou a stabilní struktůru. V případě srážky s vozidle povolí jednotlivé spoje kousek po kousku a sloup veřejného osvětlení se zřítí a deformuje sám do sebe. Mezi požadavky na design pro ZIPpole patřilo jak robustnost, tak i flexibilita. K dosažení tohoto cíle nejsou panely svařeny, ale skládány. Spojeny pomocí trhacích nýtů. Tím je dosažena stabilní a bezpečná konstrukce, která optimálně absorbuje vibrace v případě kolize. 


Podívejte se na video Crashtest s reportáží od Carolien Willems, která je zodpovědná za vývoj produktu a spolumajitelka společnosti Safety Product.

Trhací nýty ve sloupu veřejného osvětlení Trhací nýty ve sloupu veřejného osvětlení https://i.vimeocdn.com/video/652164323_100x75?r=pad PT2M10S 2014-10-06 Stabilní struktůra Neměnná síla prostřednictvím použití trhacích nýtů Optimální tlumení nárazu při srážce No Heyman Manufacturing Sro 2021 Heyman Manufacturing Sro slepe nyty,ZIP pole,ZIP pól,Trhací nýty

Další informace o produktu, CAD-soubory a video jsou k dispozici zde>>