VIDEO: Výhody všestranného Multigripu!

Multigrip kombinuje široce vytvarovanou závěrnou hlavu s velkým rozsahem nýtování a je ideální pro použití ve velkých montážních otvorech.
Tímto způsobem můžete jeden druh nýtů vsadit do všech vašich aplikací, vyhnout se tak chybám při montáži a snížit skladovou zásobu.

Všestranné trhací nýty - Multigrip (MV) lze použít v celé řadě aplikací a nabízejí následující výhody:

  • Velká závěrná hlava: Díky velké vytahovací síle může být použit i do velkých montážních otvorů
  • Estetické zpracování na slepé straně
  • Díky velkému rozsahu svěrné síly je nýt obvykle vhodný pro všechny typy aplikací
  • Vynikající upnutí obrobku
  • Trhací nýty - Multigrip jsou odolné vůči vibracím díky jedinečnému zajištění trnu

image links  image midden  imag rechts

Trhací nýty (MV) jsou navíc ideální pro spojování plastů s kovem, a proto jsou široce používány v automobilovém průmyslu.

Podívejte se na video níže, a záskejte více informací o způsobech použití:

Trhací nýt Multigrip odolný proti vibracím Trhací nýt Multigrip odolný proti vibracím https://i.vimeocdn.com/video/524117543-a769a4cb6b15255020ac4a41533cd80b3b7764f75ca4c6a98296b36f606b1856-d_100x75?r=pad PT1M19S 2014-09-23 https://www.heyman.cz/trhaci-nyty-a-tvarove-cepy/trhaci-nyty-s-velkym-rozsehem-sverne-sily-multigrip/multigrip-odolny-proti-vibracim-velka-zaverna-hlava-hlinik-ocel-mv.html Trhací nýty mají velkou uzavírací hlavu, která zajišťuje vysokou pevnost v tahu i při tenkém plechu. Vzhledem k velkému rozsahu nýtování je pro všechny aplikace obvykle postačující jeden hřebík. Trhací nýty jsou navíc odolné proti vibracím zajištěním táhla. Stáhněte si soubory CAD slepých nýtů na: https: https://www.heyman.cz/trhaci-nyty-a-tvarove-cepy/trhaci-nyty-s-velkym-rozsehem-sverne-sily-multigrip/multigrip-odolny-proti-vibracim-velka-zaverna-hlava-hlinik-ocel-mv.html No Heyman Manufacturing Sro 2021 Heyman Manufacturing Sro Multigrip,Trací nýt Multigrip,Trací nýt Multigrip odolný pr


Informace o produktu a CAD-soubory

Věděli jste, že pro vás máme 3D CAD soubory trhacích nýtů k dispozici online? Potřebujete technické poradenství, jaké nářadí je nejvhodnější pro dané nýty a vaše použití?
Kliknutím na níže uvedené produkty se zobrazí podrobné informace o produktech, CAD soubory, nebo formulář na vyžádání vzorků: