Pájené prvky SMT: efektivní a bezchybná montáž do desek plošných spojů

K montáži desek plošných spojů se již roky používají standardní zatlačovací a uvolňovací spojovací prvky. Tyto metody však mají velkou řadu nevýhod.

Při montáži standardních lisovaných spojovacích prvků existuje riziko poškození desky plošných spojů (delaminace) a již nainstalovaných součástí SMD. Kromě toho je montáž volných spojovacích prvků časově velmi náročná, nákladná a vyžaduje další úpravy.

U pájených prvků SMT jsou tyto problémy minulostí a desku plošných spojů můžete sestavit efektivně a bezchybně.

  • Pájené spojovací prvky lze umístit zcela automaticky jako součást SMD
  • Nehrozí žádné nebezpečí poškození desky plošných spojů
  • Méně volných dílů
  • Nízké montážní náklady

Podívejte se na výhody pájených prvků SMT ve videu níže >>

Pájené spojovací prvky SMT Pájené spojovací prvky SMT https://i.vimeocdn.com/video/1166314203-c8bfca4eb6b776d9845449ebaa5cbe1a332e473422625222d52b92bd91dc0de8-d_100x75?r=pad PT0M55S 2021-06-17 Pájené spojovací prvky se na desku plošných spojů aplikují plně automaticky a poté se připájejí pomocí procesu pájení přetavením. Díky efektivní montážní technice a sníženému riziku poškození, jsou montážní náklady nižší než u volných spojovacích prvků nebo lisovaných spojovacích prvků. S našimi novými distančními sloupky Snaptop SMT můžete desku plošných spojů stále připevňovat nebo stohovat jednodušší jednoduchým kliknutím nebo posunutím. Přečtěte si více o efektivní a bezchybné montáži na desku plošných spojů s pájenými prvky SMT >> https://www.heyman.cz/lisovaci-systemy/lisovaci-prvky-do-plosnych-spoju.html No Heyman Manufacturing Sro 2021 Heyman Manufacturing Sro

Máte zájem se dozvědět více o lisovacích prvcích do plošných spojů? Celý sortiment naleznete zde >>