NOVINKA: Alternativa k obvyklým šroubovacím kabelovým průchodkám

Nejnovější produkt sloužicí pro ochranu kabelů zaujme obzvláště jednoduchou a rychlou montáží zacvaknutím a nabízí úsporu času až 70% ve srovnání s bežně používanou šroubovací kabelovou průchodkou.

Umožňuje rychlou montáž

Studie prokázaly, že při montáži této zacvakávací kabelové průchodky dosáhnete až 70% úspory času ve srovnání s běžně používanou šroubovací kabelovou průchodkou. Princip Klick-In umožňuje krátkou dobu montáže, protože není nutná žádná pojistná matice ani závit. Průchodku lze snadno a rychle namontovat z jedné strany, a proto je vhodná i pro obtížně přístupné profily a místa. Montáž tak proběhne během několika sekund pomocí speciálně vyvinutých kleští nebo pomocí běžných montážních kleští ve spojení s dodaným adaptérem. Možnost předmontáže na kulatý kabel patří mezi další přednosti této průchodky.

Bezpečná ochrana kabelů s atraktivním designem pro mnoho oblastí použití

V průmyslu lze odlehčovací kabelovou průchodku použít všude tam, kde je třeba bezpečně upevnit elektrické vedení a zajistit dlouhodobou ochranu, například ve strojírenství, konstrukci speciálních vozidel a v elektrické a lékařské technice. Nová odlehčovací kabelová průchodka splňuje širokou škálu požadavků, pokud jde o stupeň ochrany, provozní teplotu a ochranu proti výbuchu pro širokou škálu využití.

Vysoká těsnost proti kapalinám a nečistotám

Odlehčovací kabelová průchodka je testována až do třídy ochrany IP 68 a membrána z vysoce kvalitního SantoprenuTM zajišťuje vysokou úroveň těsnosti a ochranu proti pronikající kapalin a nečistot. Použití je schváleno UL i CSA. Vnitřní část je vyrobena z polyamidu 6.6 a zaručuje pevné uložení v nosné desce a vysokou upínací sílu pro kabel.

Další podrobnosti o teplotním rozsahu, jakož i rozměrech a tloušťkách materiálu najdete v katalogovém  listu.

* Vezměte prosím na vědomí, že při žádosti o vzorek se mohou vyskytnout odchylky v barvě a rozměrech. Každá žádost je kontrolována samostatně.

Kliknutím na obrázek se dostanete k celkovému přehledu našeho sortimentu kabelového příslušenství >>