M-Lok Trhací nýty v rámech plovoucího solárního parku

Společnost GroenLeven je lídrem na trhu ve vývoji a výrobě velkých solárních střech a solárních parků v Nizozemsku a v současné době realizuje největší plovoucí solární park v Evropě v holandském městě Zwolle. Společnost HEYMAN podporuje tento inovativní projekt jako expert na nýtovací systémy v průběhu celého procesu, od vývoje produktu až po jeho realizaci. Solární park je založen na modulárním rámu, který je vybaven speciálními vysokopevnostními trhacími nýty M-Lok. Jsou obzvláště vhodné, protože schopnost nýtů M-Lok vyplňit montážní otvor vytváří velmi přesnou a extrémně pevnou konstrukci. Lze je použít pro rychlou montáž do velkých montážních otvorů.

S výkonným aku nářadím BV4500 a trhacími nýty M-Lok lze konstrukci velmi rychle sestavit v konečném místě zákazníka. Tím se šetří přepravní objem a výrazně se zkracuje dodací lhůta. Kvalita nýtovaného spoje je zcela nezávislá na kvalitě montéra. Spoje jsou silné, odolné vůči vibracím, rovnoměrné a kontrolované.

Podívejte se na výhody flexibilního nýtování v místě montáže na videu níže:

M-Lok trhací nýty v rámech solárního parku M-Lok trhací nýty v rámech solárního parku https://i.vimeocdn.com/video/872703162_100x75.jpg?r=pad PT1M23S 2020-04-02 Společnost GroenLeven realizuje v Nizozemí ve městě Zwolle největší plovoucí solární parky v Evropě. Jako odborník na nýtovací systémy firma Heyman podporuje tento projekt od vývoje produktu až po realizaci. Rám má modulární konstrukci a je osazen silnými nýty M-Lok. Schopnost nýtů M-Lok vyplnit montážní otvor vytváří velmi přesnou a tuhou konstrukci. Pro rychlou montáž lze použít prostorné montážní otvory. Vice informací o produktu trhací nýty M-Lok naleznete zde: https://www.heyman.cz/trhaci-nyty-a-tvarove-cepy/trhaci-nyty-multigrip-vyplni-otvor-vysoke-zateze.html No Heyman Manufacturing Sro 2020 Heyman Manufacturing Sro M-Lok,trhací nýty,slepé nýty,nýty pro velké zátěže,multigrip

Klikněte na následující produkt a získáte ještě více informací nebo CAD soubory: