Lisovací šrouby a čepy Lisovací šrouby a čepy https://i.vimeocdn.com/video/736493630_100x75?r=pad PT0M28S 2018-10-31 https://www.heyman.cz/lisovaci-systemy/lisovaci-srouby-a-cepy.html Lisovací šrouby a čepy byly vyvinuty proto, aby bylo možné mechanickým způsobem rychle umístit závitové prvky do kovových plechů a/nebo desek plošných spojů. Lisovací šrouby a čepy se instalují snadno do děr, které jsou vyvrtané, vytvořené laserem nebo vyražené a to plynulým pohybem standardního lisu. V průběhu lisovacího procesu do kovového plechu je materiál natlačen do speciální spodní drážky v oblasti dříku. Lisovací šrouby tak vytvoří jeden nedělitelný celek s nosným materiálem. No Heyman Manufacturing Sro 2021 Heyman Manufacturing Sro

Lisovací šrouby-ocel, montáž blízko okraje

  • velmi odolné upevňovací body v tenkém plechu

 

Lisovací šrouby FHL se mohou instalovat až o 40% blíže k okraji plechu. Takto lze předcházet vyklenutí plechu a zbytečnému dodatečnému opracování.

spacer Article number references
 
Příklady použití
  • Přední panel- montáž blízko okraje
    Přední panel

    Lisovací šrouby PEM lze aplikovat až o 40% blíže k okraji panelu. Tím se zabrání vyboulení desky a zbytečným dokončovacím operacím.

  •  
Typ Šrouby
Závit M2.5, M3, M4, M5
Minimální tloušťka desky (mm) 1,0
Maximální tloušťka desky (mm) -
Materiál Ocel
Maximální tvrdost materiálu Ocel nebo hliník, 80 Rockwell B
Možná Vás zaujme i následující