Lisovací šrouby a čepy Lisovací šrouby a čepy https://i.vimeocdn.com/video/736493630_100x75.jpg?r=pad PT0M28S 2018-10-31 https://www.heyman.cz/lisovaci-systemy/lisovaci-srouby-a-cepy.html Lisovací šrouby a čepy byly vyvinuty proto, aby bylo možné mechanickým způsobem rychle umístit závitové prvky do kovových plechů a/nebo desek plošných spojů. Lisovací šrouby a čepy se instalují snadno do děr, které jsou vyvrtané, vytvořené laserem nebo vyražené a to plynulým pohybem standardního lisu. V průběhu lisovacího procesu do kovového plechu je materiál natlačen do speciální spodní drážky v oblasti dříku. Lisovací šrouby tak vytvoří jeden nedělitelný celek s nosným materiálem. No Heyman Manufacturing Sro 2021 Heyman Manufacturing Sro

Lisovací šrouby-nerezová ocel, kalená, do nerezové oceli

Tvrdost nerezové oceli může vést k problémům u lisování. Naše lisovací matice jsou vyrobeny z kalené nerezové oceli a lze je snadno použít.

 

spacer Article number references
 
Příklady použití
  • Uchycení krytu venkovního osvětlení, LIsovací šrouby PEM
    Venkovní osvětlení stadionu
    V případě kvalitního osvětlení stadionu byly do krytu instalovány lisovací šrouby PEM. Toto řešení se doporučuje tam, kde není vhodné svařování a rozstřik svarových kuliček. Další výhodou je plochý povrch a přesné umístění závitu šroubu.   
  •  
Typ Šrouby
Závit M3, M4, M5
Minimální tloušťka desky (mm) 1,0
Maximální tloušťka desky (mm) -
Materiál Kalená nerezová ocel
Maximální tvrdost materiálu Nerezová ocel, 92 Rockwell B
Vhodný pro Nerezovou ocel
Možná Vás zaujme i následující