Lisovací matice Lisovací matice https://i.vimeocdn.com/video/736492760_100x75?r=pad PT0M28S 2018-10-31 https://www.heyman.cz/lisovaci-systemy/lisovaci-matice.html Lisovací matice byly vyvinuty proto, aby bylo možné mechanickým způsobem rychle umístit závitové prvky do kovových plechů a/nebo desek plošných spojů. Lisovací matice se instalují snadno do montážních otvorů, které jsou vyvrtané, vytvořené laserem nebo vyražené a to plynulým pohybem standardního lisu. V průběhu lisovacího procesu do kovového plechu je materiál natlačen do speciální spodní drážky v oblasti dříku. Lisovací matice tak vytvoří jeden nedělitelný celek s nosným materiálem. No Heyman Manufacturing Sro 2021 Heyman Manufacturing Sro

Lisovací matice-nerezová ocel, do tenkých plechů >0,6

  • vhodné pro tenké ocelové nebo hliníkové plechy o síle > 0,63 mm
  • poznámka: nejsou vhodné pro použití do nerezové oceli

Lisovací matice SMPS se mohou instalovat až o 40% blíže k okraji plechu. Takto lze předcházet vyklenutí plechu a zbytečnému dodatečnému opracování.

 

spacer Article number references
 
Příklady použití
  • Nerezové lisoavací matice do tenkých plechů
    Pouzdro elektroniky

    Trendy ve vývoji, které směřují stále více ke snižování hmotnosti, úsporám na materiálu a zmenšování, vyžadují řešení, které nabízejí lisovací matice do tenkého plechu. Lisovací matice SMPS se mohou instalovat až o 40% blíže k okraji plechu. Takto lze předcházet vyklenutí plechu a zbytečnému dodatečnému opracování.

  •  
Typ Matice
Závit M2.5, M3, M3.5
Minimální tloušťka desky (mm) 0,64
Maximální tloušťka desky (mm) -
Materiál Nerezová ocel
Maximální tvrdost materiálu Ocel nebo hliník, 70 Rockwell B
Vhodný pro Tenké plechy < 0,8 mm, Ochrana závitů pro lakování
Možná Vás zaujme i následující