Lisovací distanční sloupky Lisovací distanční sloupky https://i.vimeocdn.com/video/736494290_100x75?r=pad PT0M28S 2018-10-31 https://www.heyman.cz/lisovaci-systemy/lisovaci-distancni-sloupky.html Lisovací distanční sloupky a čepy byly vyvinuty proto, aby bylo možné mechanickým způsobem rychle umístit závitové prvky do kovových plechů a/nebo desek plošných spojů. Lisovací distanční sloupky a čepy se instalují snadno do děr, které jsou vyvrtané, vytvořené laserem nebo vyražené a to plynulým pohybem standardního lisu. V průběhu lisovacího procesu do kovového plechu je materiál natlačen do speciální spodní drážky v oblasti dříku. Lisovací šrouby tak vytvoří jeden nedělitelný celek s nosným materiálem. No Heyman Manufacturing Sro 2021 Heyman Manufacturing Sro

Lisovací distanční sloupky-nerezová ocel, uzavřené

  • velmi odolné upevňovací body v tenkém plechu
  • provedení otevřené a uzavřené

 

Poznámka: nejsou vhodné pro použití do nerezové oceli! Viz. lisovací distanční sloupky uzavřené, kalená nerezová ocel pro použití do nerezové oceli. Další informace naleznete v "lisování do nerezové oceli".

spacer Article number references
 
Příklady použití
  • Analyzator krve-lisovací distanční sloupky
    Analyzator krve

    Pro montáž desky s plošnými spoji do pouzdra z nerezové oceli byly vybrány lisovací distanční sloupky uzavřené. Ty se zalisují pomocí flexibilního lisovacího stroje Pemserter 4 s manuálním přívodem lisovacích prvků.

  •  
Typ Distanční sloupky
Závit M3, M3.5, M4, M5
Minimální tloušťka desky (mm) 1,02
Materiál Nerezová ocel
Maximální tvrdost materiálu Ocel nebo hliník, 70 Rockwell B
Vhodný pro Ochrana závitů pro lakování
Možná Vás zaujme i následující