Lisovací distanční sloupky Lisovací distanční sloupky https://i.vimeocdn.com/video/736494290_100x75?r=pad PT0M28S 2018-10-31 https://www.heyman.cz/lisovaci-systemy/lisovaci-distancni-sloupky.html Lisovací distanční sloupky a čepy byly vyvinuty proto, aby bylo možné mechanickým způsobem rychle umístit závitové prvky do kovových plechů a/nebo desek plošných spojů. Lisovací distanční sloupky a čepy se instalují snadno do děr, které jsou vyvrtané, vytvořené laserem nebo vyražené a to plynulým pohybem standardního lisu. V průběhu lisovacího procesu do kovového plechu je materiál natlačen do speciální spodní drážky v oblasti dříku. Lisovací šrouby tak vytvoří jeden nedělitelný celek s nosným materiálem. No Heyman Manufacturing Sro 2021 Heyman Manufacturing Sro

Lisovací distanční sloupky-nerezová ocel, otevřené

  • velmi odolné upevňovací body v tenkém plechu.
  • provedení otevřené a uzavřené.

    

   Poznámka: nejsou vhodné pro použití do nerezové oceli! Viz. lisovací distanční sloupky otevřené, kalená nerezová ocel pro použití do nerezové oceli. Další informace naleznete v "lisování do nerezové oceli".

    

   spacer Article number references
    
   Příklady použití
   • Ocelové lisovací distanční sloupky- v předním krytu elektroniky
    Upevnění předního krytu

    K připevnění předního krytu a elektronických součástek byly použity lisovací distanční sloupky.Tato varianta ušetřila náklady ve srovnání s alternativními řešeními, jako jsou ohnuté a děrované břity, držáky, svařované podpěry nebo volné součásti.

   •  
   Typ Distanční sloupky
   Závit M3, M3.5, M4, M5
   Minimální tloušťka desky (mm) 1,02
   Maximální tloušťka desky (mm) -
   Materiál Nerezová ocel
   Maximální tvrdost materiálu Ocel nebo hliník, 70 Rockwell B
   Vhodný pro Ochrana závitů pro lakování
   Možná Vás zaujme i následující