Pošlete mi CAD soubor:

Naše velká databáze má více než 13.000 CAD-souborů, které si můžete on-line zdarma vyžádat. 
Vyžádání CAD-souboru je velmi jednoduché:

 

1.  Přes rubriku produkty si vyhledejte Váš žádaný výrobek
2.  Klikněte na tlačítko "Pro stažení klikněte zde"
3.  Nahoře do oranžového rámečku nad souborem PDF zadejte objednací číslo
4.  Klikněte na tlačítko " Odeslat "

 

Jestli že jste vyplnili a odeslali formulář, najdete požadovaný soubor CAD (.STEP) během 20 sekund ve Vaši e-mailové schránce.

 

 

Znáte už Vaše objednací číslo? Vyplňte tedy prosím níže uvedený formulář.  • Prosím zadejte do každého políčka pouze jedno objednací číslo.

  • Výše vyplňte prosím množství.
  • * Povinné pole

CAD soubory ke stažení a vzorky
Při zadání osobních údajů máte možnost požadovat CAD soubory a vzorky. Které osobní údaje nám budou při tom odevzdány, vyplývá ze vstupní masky. Použitím kontaktního formuláře se uloží mimo jiné IP adresa, zadaná z vašeho internetového Service Provideru (ISP), a datum a hodina vašeho přijetí kontaktu. To slouží k tomu, aby se zamezilo zneužití naší služby a vašich údajů. Osobní údaje, vámi zadané nebo poslané, se automaticky uloží a budou se používat výlučně pro interní použití u nás a pro vlastní účely. Pokud je požadována nabídka pro uvedené číslo objednávky („nabídková kalkulace“), mohou se použít vaše osobní údaje i pro účely zaslání nabídky. Předání údajů třetím osobám se neprovádí. Výjimku tvoří pouze zákonná povinnost k předání. Registrace údajů je pro poskytnutí našich rejstříků nebo výkonů. Jako registrovaná osoba máte kdykoli možnost vymazat uložené údaje nebo je nechat změnit. Stejně tak obdržíte kdykoli informaci o svých uložených osobních údajích.

Právní upozornění / Zásady ochrany osobních údajů