Filozofie špičky ledovce

Když pracujete na vývoji nových produktů, okamžitě si uvědomíte, že 80% Vašich výrobních nákladů jsou již stanoveny v procesu konstrukce. V této důležité fázi by jsme Vás chtěli podpořit jako systémový dodavatel, najít optimální technologii upevnění a tím minimalizovat jak viditelné tak i skryté náklady. Největších úspor dosáhnete při minimalizaci skrytých nákladů, jak je zobrazeno na obrázku ledovne níže, skryté náklady jsou obrazeny v části, která je pod vodou.

Produkt se stává systémem
Rozhodnutí o upevňovací technologii je rozhodnutí o celém systému. Nářadí potřebné k připevnění ovlivňuje do značné míry volbu systému. Také zde Vás může Heyman podpořit širokou nabídkou nářadí až po moderní stroje. Naše služby nekončí dodáním nářadí a strojů. Naše oddělení služeb ručí za instalaci strojů, školení zaměstnanců, jakož i neustálou podporu.

Ukázat rozdíl
Náš vlastní analytický model umožňuje určit skryté náklady. Tím získáte lepší přehled o všech možných alternativách.

Vaše otázky jsou pro nás výzvou 
Konkrétní problém vyžaduje konkrétní řešení. S pomocí našich zkušeností, znalostí a kreativity Vás rádi podpoříme při výběru správného produktu a nejlepších pracovních postupů. Kliknutím zde se dostanete k jednomu z našich úspěšně dokončených projektů.