BV4500 aku nářadí, od ø 4,8 do ø 6,4 mm

BV4500 aku nářadí, od ø 4,8 do ø 6,4 mm

 • ideální pro usazení trhacích nýtů, kde není k dispozici stlačený vzduch, nebo kde je závada na hadicích pro přívod vzduchu nebo hydrauliky.
 • perfektní ergonomie, robustní a vhodný pro trhací nýty a tvarové čepy s velkou zátěží od Ø4,8 t/m do Ø6,4 mm
 • neuvěřitelně rychlé a bezúdržbové nářadí s 18V Li-ion baterií 5,0 Ah
 • délka zdvihu je 30mm, usazuje nýty jedním tahem
 • vybaven elektronickým nastavením tažné síly, pro usazení tvarových čepů Bobtail

  • 051100 / BV4500

Konfigurátor

Konfigurátor hubice: správné vybavení pro montáž nýtů!

Specifikace

Více informací
Kapacita nářadí M-Lok /M-Bulb, H-Lok, A-Bulb ø 4,8 / 6,4, C6L tvarový čep se závěrným kroužkem ø 4,8 a ø 6,4, M-grip tvarový čep se závěrným kroužkem ø 4,8 a ø6,4, H-tainer
Typ nářadí Aku nářadí

Potřebujete technické poradenství?

Všichni naši odborníci mají technické vzdělání. Rádi vám pomohou, pokud máte nějaké dotazy nebo požadujete nezávaznou technickou radu.


Onkenhout advies

Služby zákazníkům

+420 543 214 900

info@heyman.cz

nářadí a servisu

Informace o nářadí a servisu

Výběr správného nářadí pro výrobní proces je to nejpodstatnější a má velký vliv na celkové náklady produktu. Máme širokou nabídku nářadí: nářadí pro nýtovací systémy, nářadí k nýtování matic a lisovací stroje. Ke všemu nářadí máme k dispozici online manuály v českém jazyce a technické informace.

Odbornou a pravidelnou údržbou předejdete zpožděním ve výrobě a poruchám. Nabízíme rozsáhlý servis nářadí na vašem pracovišti, nebo v našem servisním stredisku. Naši servisní technici vám mohou nabídnout podporu např. při uvádění strojů do provozu, při preventivní údržbě a opravách a u zapůjčené nářadí během oprav. Pro základní údržbu pneumatického nářadí máme k dispozici instruktážní videa, která jasně znázorňují, jaké kroky musíte při údržbě udělat. 

Důvody proč si vybrat firmu Heyman

Již více než 60 let nejen prodáváme produkty, ale také s vámi sdílíme naše zkušenosti a odborné znalosti.
Říkáme tomu technické poradenství a rádi vám pomůžeme s:

 • vaším návrhem a konstrukcí prototypu

 • snížením nákladů, optimalizací montážních a výrobních procesů

 • výběr správného nářadí

 • podporou na vašem pracovišti

 • inovací, školením a servisem

Ve všech fázích procesu návrhu vašeho produktu myslíme spolu s vámi, a společně rádi otestujeme naše funkční a inteligentní produkty. Naším cílem je nejen dodávat vysoce kvalitní produkty, ale také optimalizovat vaše výrobní a montážní procesy s našimi znalostmi, zkušenostmi a radami.

Věříme v osobní kontakt, a to přímo u vašeho pracovního stolu, ve vašem výrobním prostředí, nebo také po telefonu. Jako rodinná firma se snažíme o dlouhodobě dobré vztahy s našimi zákazníky, přebíráme zodpovědnost a intezivně vás podporujeme.

Více o našich službách