Trh s nákladními koly

.

Trh s nákladními koly je nový a rychle rostoucí trh s mnoha začínajícími podniky a inovativní (zelenou) technologií. Můžeme pomoci optimalizovat design jízdního kola a přepravního boxu a zlepšit proces montáže. Děláme to s naší odborností v řešeních pro přístup a upevňování. Spolu s našimi současnými zákazníky jsme již vyvinuli několik „osvědčených konceptů“ pro trh s nákladními koly.

Díky našim zkušenostem chápeme požadavky a výzvy, které jsou pro toto odvětví důležité:

 • Způsob a doba ovládání & uživatelský komfort
 • Robustnost & odolnost vůči vandalismu
 • Podpora na místě a „one-stop shop“
 • Elektřina dělá digitalizaci
 • Dostupnost

Způsob a doba ovládání & uživatelský komfort
Nákladní kolo musí být snadno a rychle ovladatelné. Počet dodávek, které můžete provést za den, je do značné míry určen časem, který strávíte všemi akcemi na kole. Parkování, otevírání přepravního boxu, vyjímání balíků, zavírání boxu atd. Naše řešení nabízejí nejen rychlejší a efektivnější provoz, ale také vysokou úroveň uživatelského komfortu pro kvalitní zážitek z řízení.

Robustnost & odolnost vůči vandalismu
Dynamické zatížení a otřesy, se kterými se nákladní kolo musí během používání potýkat, jsou velmi vysoké. Všechno na kole proto musí být navrženo tak, aby vydrželo extrémní hru sil. Kromě toho musí být také odolné vůči vandalům a odcizení. Naše výrobky splňují nejvyšší požadavky na kvalitu pro průmysl a automobilový průmysl a osvědčily se v mnoha aplikacích vozidel.

Podpora na místě a „one-stop shop“
Naši techničtí odborníci s vámi budou spolupracovat na nalezení nejlepšího řešení. Nabízíme širokou škálu přístupových a upevňovacích řešení, která jsou vhodná pro různá použití na nákladním kole. To nám umožňuje optimalizovat design nákladního kola podle vašich požadavků a přání, ale také se díváme přímo na vyrobitelnost a účinnost montážního procesu. Veškeré odborné znalosti pod jednou střechou.

Elektřina dělá digitalizaci
Přechod energie z fosilních paliv na elektrická nabízí nejen příležitost ke vzniku vozidel s elektrickým pohonem, jako je nákladní kolo, ale také příležitost k digitalizaci. Přítomnost napájecího zdroje umožňuje vybavit nákladní kolo elektromechanickými uzávěry, které lze ovládat softwarem. Klíčová správa vozového parku nákladních kol je snadno a centrálně ovládána.

Dostupnost
Budování prototypu nebo testování produktů je při navrhování nejlepšího řešení velmi důležité. Máme skladem množství standardních produktů, ty nám dávájí příležitost mít vzorky rychle k dispozici. Také u náhradních dílů pro poprodejní trh, nabízíme rychlou dostupnost pro okamžité vyřešení poruchy a rychlou a adekvátní údržbu nákladních kol.

 • Teleskopické výsuvy v nákladním kole

  Tam, kde se výrobci nákladních kol tradičně spoléhají na sklopné dveře nebo poklop přepravního boxu, našel Urban Arrow pro svůj model CRAFT inovativní řešení. Teleskopické výsuvy umožňují přístup k přepravnímu boxu jednoduchým posuvným pohybem, což má za následek následující výhody:

 • Inovativní zabezpečení přepravního boxu

  Přeprava balíků rychle roste a vzhledem ke snižování  emisí /CO2 v centrech měst hledala společnost DHL ekologický a uživatelsky přívětivý dopravní prostředek. Společnost Flevobike, výrobce ležících jízdních kol, vyvinula nákladní kolo Armadillo pro DHL a s naší radou se rozhodla pro západkový uzávěr s dálkovým ovládáním.

 • Nejlepší řešení pro přístup a uzavření přepravního boxu

  Jednou z největších výzev při návrhu konstrukce přepravního boxu nákladního kola je uzamykací systém. Požadavky na uzamykací systém jsou vysoké.