Novinka: bezchybná montáž nýtovacích matic z nerezové oceli pomocí aku nářadí

Jak je známo, nerezová ocel je přirozeně tvrdá a houževnatá. Houževnatost materiálu nabízí velkou odolnost vůči deformaci a zajišťuje, že matice trhacích nýtů z nerezové oceli jsou často nedostatečně utaženy.

S naším novým výkonným akumulátorovým nářadím (NB08PT-18) to však již není problém. Díky použití bezkomutátorového elektromotoru a výkonné 18V lithium-iontové akumulátorové technologii lze snadno usadit i vysokovýkonné nýtovací matice M8 z nerezové oceli. Pomocí tohoto silou řízeného nářadí, bez nutnosti nastavení zdvihu, usadíte nýtovací matice vždy bezchybně bez ohledu na tloušťku plechu.

Podívejte se na video níže, jak snadno a rychle toto výkonné aku nářadí nýtuje >>
Chtěli byste si nářadí sami vyzkoušet? Žádný problém: klikněte na oranžové tlačítko a objednejte si termín na testování.

Nýtovací matice z nerezové oceli pro náročné aplikace

Nerezová ocel se často používá ve zpracovatelském průmyslu, například ve vozidlech, průmyslových kuchyních, lékařských přístrojích nebo ve strojích pro chemický a potravinářský průmysl. Speciálně pro tyto aplikace představujeme nové nýtovací matice s vysokým točivým momentem vyrobené z nerezové oceli 302 s následujícími výhodami:

  • Odolné vůči velkému zatížení
  • Vysoký točivý moment díky efektu vyplňování otvorů
  • Velmi plochá hlava; dokonalé spojení montovaných dílů
  • Nerezová ocel 302 je odolná vůči korozi a může přijít do styku s potravinami

Podívejte se na všechny výhody nýtovacích matic z nerezové oceli s vysokým točivým momentem v praxi >>

Chcete vědět více? Kliknutím na obrázky níže získáte další informace.

 

Potřebujete technické poradenství?

Všichni naši odborníci mají technické vzdělání. Rádi vám pomohou, pokud máte nějaké dotazy nebo požadujete nezávaznou technickou radu.

Heyman Kontakt

Služby zákazníkům

+420 533 555 200

info@heyman.cz